برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۸۱۸۶
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین از تعطیلی تمامی بازارهای هفتگی قزوین به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا خبرداد.

به گزارش ایلنا، وحید مقدم سلیمی گفت: این تصمیم در ستاد پیشگیری از ویروس کرونا و در راستای جلوگیری از احتمال ابتلای شهروندان به این ویروس و حفظ سلامت جامعه اتخاذ شده است.

رئیس ساماندهی مشاغل شهری قزوین با بیان این که یکی از راه‌های انتقال سریع ویروس کرونا تجمعات مردمی است، افزود: در این راستا، بازارهای هفتگی به دلیل ازدحام جمعیت و احتمال انتشار ویروس کرونا تا اطلاع بعدی دائر نمی‌شود.

مقدم سلیمی اظهار کرد: بازارها یکی از مکان‌های پرتردد در هر شهر محسوب می‌شوند و شهروندان برای تامین مایحتاج روزمره و ضروری و غیرضروری خود به آن مراجعه می‌کنند که در شرایط فعلی این موضوع به بحران کرونا دامن می زند.

وی ادامه داد: هم اکنون چهار روز بازار در سطح شهر در حال فعالیت است که شامل شنبه بازار، سه‌شنبه بازار ، چهارشنبه بازار و جمعه بازار هستند.

این مسئول بیان کرد: شهروندان با رعایت نکات بهداشتی چون زدن ماسک و دستکش، برای تامین مایحتاج خود به واحدهای صنفی مراجعه کنند.

رئیس ساماندهی مشاغل شهری قزوین یاد آور شد: افراد متخلف توسط نهادهای قضایی و انتظامی اعمال قانون می شوند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی