برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۸۱۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۹
شرکت توانیر با ارسال ابلاغیه ای خطاب به مدیران عامل شرکت های برق منطقه ای و توزیع نیروی برق سراسر کشور، مواردی را برای همکاری با مشترکان در خصوص دریافت هزینه برق مصرفی آنان اعلام کرد.

به گزارش  مهر، شرکت توانیر با ارسال ابلاغیه‌ای خطاب به مدیران عامل شرکت‌های برق منطقه‌ای و توزیع نیروی برق سراسر کشور، مواردی را برای همکاری با مشترکان در خصوص دریافت هزینه برق مصرفی آنان اعلام کرد.

دراین ابلاغیه که با امضای محمد حسن متولی زاده، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر ارسال شده، خاطرنشان شده است: با توجه به شرایط به وجود آمده و لزوم ایجاد تسهیلات برای آن دسته از متقاضیان و مشترکان محترم برق که درگیر مسائل جانبی مربوط به کرونا هستند، ترتیبی اتخاذ شود تا ضمن آمادگی و پایداری شبکه برق، اقدامات زیر به عمل آورند.

۱- شرکت‌ها مکلفند نسبت به ارائه خدمات غیرحضوری و فروش و خدمات پس از فروش اقدام و ضمن اطلاع رسانی عمومی، تسهیلات لازم در این زمینه را در اختیار متقاضیان قرار دهند.

۲- به آن دسته از مشترکان خانگی و یا سایر مصارف آمپری که در خواست استمهال هزینه‌های برق مصرفی را دارند، تا پایان اردیبهشت ماه سال ۹۹ مهلت پرداخت داده شود.

۳- هزینه انشعاب درخواستی متقاضیان برق در اقساط سه ماهه دریافت شود.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: