برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۸۰۵۵
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
هشت صبح: سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس به شرح ذیل است:

 

کلیبر خداآفرین و هوراند:

حسین حاتمی 

تعداد رأی صحیح: 57585

تعداد رأی منتخب: 17625

 

مهاباد

جلال محمودزاده

تعداد رأی صحیح: 50054

تعداد رأی منتخب: 19304

 

مشکین‌شهر:

محمود عباس‌زاده

تعداد رأی صحیح: 70973

تعداد رأی منتخب: 32254

 

نایین،‌ خور و بیابانک:

الهام آزاد

تعداد رأی صحیح: 26319

تعداد رأی منتخب: 8570

 

کاشان،‌ آران و بیدگل:

سیدجواد ساداتی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 119928

تعداد رأی منتخب: 88946

 

خمینی‌شهر:

محمدتقی نقدعلی

تعداد رأی صحیح: 69518

تعداد رأی منتخب: 36055

 

اردستان:

سیدصادق طباطبایی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 26628

تعداد رأی منتخب: 13229

 

دشتستان:

ابراهیم رضایی

تعداد رأی صحیح: 85267

تعداد رأی منتخب: 36581

 

قائنات و زیرکوه:

سلمان اسحاقی

تعداد رأی صحیح: 72282

تعداد رأی منتخب: 21934

 

نهبندان و سربیشه:

مصطفی نخعی

تعداد رأی صحیح: 51058

تعداد رأی منتخب: 17341

 

فردوس، سرایان،‌ طبس و بشرویه:

مجید نصیرایی

تعداد رأی صحیح: 84704

تعداد رأی منتخب: 27334

 

شادگان:

مجید ناصری‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 43028

تعداد رأی منتخب: 12555

 

گرمسار و آرادان:

اردشیر مطهری

تعداد رأی صحیح: 29463

تعداد رأی منتخب: 13130

 

سمنان،‌ مهدی‌شهر و سرخه:

عباس گلرو

تعداد رأی صحیح: 62193

تعداد رأی منتخب: 32411

 

آمل:

رضا حاجی‌پور

تعداد رأی صحیح: 111119

تعداد رأی منتخب: 57951

 

محلات و دلیجان:

علیرضا سلیمی

تعداد رأی صحیح: 27753

تعداد رأی منتخب: 10471

 

تویسرکان:

محمدمهدی مفتح

تعداد رأی صحیح: 37043

تعداد رأی منتخب: 16258

 

رزن و درگزین:

حسن لطفی

تعداد رأی صحیح: 56894

تعداد رأی منتخب: 19865

 

اسدآباد:

کیومرث سرمدی واله

تعداد رأی صحیح: 47520

تعداد رأی منتخب: 26111

 

سیرجان و بردسیر:

شهباز حسن‌پور بیگلری

تعداد رأی صحیح: 111444

تعداد رأی منتخب: 48864

 

شهر بابک:

مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی

تعداد رأی صحیح: 40588

تعداد رأی منتخب: 13350

 

زرند و کوهبنان:

عفت شریعتی کوهبنانی

تعداد رأی صحیح: 66502

تعداد رأی منتخب: 44453

 

رفسنجان و انار:

حسین جلالی

تعداد رأی صحیح: 106606

تعداد رأی منتخب: 53788

این خبر در دست تکمیل است ... 

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها