برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۹۲۹
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
گروه فرهنگي هشت صبح: کارگاه‌های مادر و کودک ويژه كودكان كمتر از دو سال با تاكيد بر رشد شناختی، عاطفی، اجتماعی، فیزیکی و حرکتی و رشد کلامی كودكان توسط يك موسسه فرهنگی هنری در كرج برگزار مي‌شود.  

موسسه فرهنگی هنری شهر قصه در استان البرز با به کارگیری اصول روانشناسی و آموزش‌هاي كاربردي و خلاق‌محور، كارگاه‌ها و دوره‌هايي ويژه مقاطع سني مختلف براي كمك به جامعه‌پذيري کودکان برگزار مي‌كند.

برای گروه سنی زیر دو سال کارگاه مادر و کودک برگزار می‌شود که در این کارگاه مادران و کودکان در کنار یکدیگر به فعالیت‌های گوناگون می‌پردازند. به این دلیل که کودکان در این مرحله سنی هنوز در حال تکمیل مراحل دلبستگی ایمن هستند حضور مادر به آنها کمک می‌کند که در اولین تجربه حضور در اجتماع در کنار مادر و با آرامش و امنیت روانی بیشتر به فعالیت بپردازند. 

اهداف کارگاه‌های مادر و کودک در شهر قصه، تقویت اعتماد به نفس، امنیت عاطفی، ایجاد و پرورش احساس خلق، تحریک کنجکاوی و تقویت حواس پنج‌گانه، وسعت بخشیدن به مهارت‌های حسی حرکتی و توجه به انواع رشد با توجه به گروه سنی کودک است. 

برای گروه سنی 3 تا 6 سال، کلاس‌های نقاشی و خلاقیت، مفاهیم علوم و ریاضی، مهارت‌های زندگی، آشپزی و آشنايی با مشاغل، کلاژ و کاردستی، قصه و نمایش، بازی‌های هدفمند، سفال و ... با مربیان با تخصص‌هاي متفاوت برگزار می‌شود. 

shahr_e_ghese نشاني اين موسسه در شبكه اجتماعي اينستاگرام است كه فعاليت‌هاي آن را به تصوير كشيده است.
همچنين والدين مي توانند با شماره هاي 02632514742- 09108729312 براي اطلاعات بيشتر تماس حاصل كنند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها