برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۸۰۲
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
فدراسیون فوتبال اعلام کرد پیام‌هایی که کارلوس کی‌روش به تلفن بعضی از مدیران این فدراسیون زده است، قابل پیگیری است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در پی تداوم رفتار غیرحرفه ای کارلوس کی روش در بیان اظهارات متعدد و به دور از واقعیت، توضیحات ذیل ارائه می‌شود؛

«فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در ۸ سال گذشته حمایت قاطع خود را از تیم ملی فوتبال کشورمان در ابعاد و سطوح مختلف انجام داده که این مهم مورد تأیید آحاد مردم و جامعه فوتبال است.

بر این اساس، حقوق و پاداش سرمربی سابق و کادر فنی در طول ۸ سال همکاری پرداخت شده و در صورت لزوم مستندات مربوطه قابل ارائه به مراجع ذیربط در فدراسیون بین المللی فوتبال و پیشگاه افکار عمومی است.

در این میان، تنها و تنها مبلغ قرارداد مربوط به جام ملت‌های آسیا باقی مانده که عدم پرداخت آن ناشی از محدودیت‌های مالی و تحریم‌های بانکی بوده است.

با این وجود، فدراسیون فوتبال بلافاصله پس از پایان جام ملت‌های آسیا روند مربوط به پرداخت تنها بدهی باقیمانده را آغاز کرد که خوشبختانه با همراهی کنفدراسیون فوتبال آسیا و سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی پرداخت آن در روزهای آتی انجام خواهد شد.

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران تصریح می‌کند کارلوس کی روش که باب شکایت علیه این فدراسیون را گشود می‌تواند ادعاهای خود را همچنان از این طریق پیگیری کند. روشن است که ارسال ایمیل به پست الکترونیکی شخصی افراد در برخی رسانه‌ها و ارسال پیام به شماره همراه مدیران فدراسیون، رویکردی غیرحرفه ای و قابل پیگیری است و ایمیل روابط بین الملل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران تنها و تنها محل مربوط به تبادل نظرات طرفین است.»
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: