برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۷۷۸
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
کی‌روش در پایان از برگزاری اردوی ایران پیش از جام ملت ها گلایه کرد و گفت: «آماده سازی نهایی تیم ملی در قطر یک اشتباه بزرگ بود و تمام نقشه‌های من را نابود کرد.
هشت صبح: سرمربی سابق ایران که این روزها درگیر پرونده شکایت خود از فدراسیون فوتبال است در تازه‌ترین بیانیه‌اش فاش کرده رفتار مهدی تاج با او خوب نبوده است.

به گزارش هشت صبح و به نقل از خبرآنلاین، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی امروز با انتشار بیانیه‌ای که در یکی از برنامه های تلویزیونی منتشر شد، توضیحات تازه ای درباره علت شکایت خود از فدراسیون فوتبال داد. او ابتدا درباره علت دلخوری‌اش از مهدی تاج توضیح داد: «بعد از رقابت های جام ملت های آسیا آقای تاج با من قرار گذاشتند تا به هتل بیایند و به من توضیح دهند که چه برنامه‌ای برای پرداخت دستمزد ما(منظور خودش و کادر فنی اش) دارند. آقای تاج اما ناپدید شدند. من یک روز بیشتر در هتل ماندم به خاطر اینکه اعضای کادر فنی ام پول خود را می خواستند. او اما هرگز به هتل ما نیامد و تلفن همراه خود را خاموش کرد. آقای تاج در آن زمان در فرودگاه بود به این دلیل که پروپاگاندای خود را مقابل دوربین تلویزیون و خبرنگاران بخواند. بعد از آن آقای تاج از من و مسئولیتی که داشت فرار کرد و هرگز بازنگشت. حتی به من نگفت خداحافظ و ممنون هستم. (منظور تشکر به خاطر 8 سال کار در تیم ملی)»

او در ادامه گفت: «اول از همه این فدراسیون فوتبال است که به من و دستیارانم دستمزدمان را پرداخت نکرده است. طبیعتا باید آقای تاج به من یک نامه یا یک ایمیل را ارسال کند، نه اینکه کارلوس کی‌روش که طلبکار است برای آقای تاج نامه‌ بفرستد. با این حال من چند ایمیل و پیام به آقای تاج ارسال کرد. شکوری سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال جواب نادرستی به من داد. در نهایت آقای تاج بعد از دو ماه به یکی از نامه های من جواب داد بدون هیچ راه حل قابل اعتماد و توضیحی.»

کی‌روش در پایان از برگزاری اردوی ایران پیش از جام ملت ها گلایه کرد و گفت: «آماده سازی نهایی تیم ملی در قطر یک اشتباه بزرگ بود و تمام نقشه‌های من را نابود کرد. من باور دارم این اتفاق به این دلیل رخ داد که هرگز حمایت‌های مالی از سوی وزیر ورزش صورت نگرفت. حمایت‌های مالی از سوی او به تیم ملی نرسید. شاید به این دلیل که مهدی تاج پشت سر همه ما پول های ایران در فیفا(منظور 9.5 میلیون دلار) را برداشت. آقای تاج با من و دکتر اسلامیان جلسه‌ای برگزار کرد و در آن به ما قول داد بودجه جام جهانی تنها خرج تیم ملی شود و ما از این بودجه تنها برای آماده سازی ایران در جام ملت های آسیا استفاده کنیم. او گفت پول فیفا صرف حقوق مربیان، و پاداش بازیکنان و همینطور اعضای کادر فنی می‌شود. او به همه بازیکنان ، مربیان، کارکنان تیم، کارلوس کی‌روش و دکتر اسلامیان گارانتی و این قول را داد. اما آقای تاج به ما احترام نگذاشت و احترام و صداقت خود را از بین برد.»
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: