برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۶۶۵
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
با حضور حجت الاسلام نقويان برگزار شد
مراسم رونمایی از کتاب "پژوهشی پیرامون فرمان حضرت امام خمینی(ره) در خصوص گزينش" در تاریخ ۱۸ دی ماه سال ۱۳۹۷ در باغ کتاب تهران به ميزباني هيات مركزي گزينش شهرداري تهران برگزار شد.
هشت صبح: در ايام سالروز فرمان تاریخی امام راحل(ره) در خصوص گزینش آیین رونمایی از جلد سوم مجموعه كتب "سلسله مباحث گزينش" برگزار شد.

مراسم رونمایی از  کتاب "پژوهشی پیرامون فرمان حضرت امام خمینی(ره) در خصوص گزينش" در تاریخ ۱۸ دی ماه سال ۱۳۹۷ در باغ کتاب تهران به ميزباني هيات مركزي گزينش شهرداري تهران برگزار شد.

به گزارش هشت صبح، در ابتدای این مراسم عبدالرضا رضایی به نمایندگی از گروه مولفین؛ گزارش کوتاهی از محتوای کتاب و سیر تالیف آن بیان نمودند‌ و از زحمات کسانی که در این مسیر یاری رسان و مشوق بوده‌اند علی‌الخصوص محسنی دبير محترم هيات مركزي گزينش شهرداري تهران به جهت حمايت‌هاي بي دريغشان تشکر کردند.

در ادامه محسنی؛ دبیر هیات مرکزی گزینش شهرداری تهران، ضمن خیر مقدم به مدعوین و تقدیر از انجام امور پژوهشی در حوزه گزینش، آن را شروعی در مسیر مدیریت دانش گزینش دانستند و نکاتی را در راستای پیشبرد اهداف مجموعه بیان داشتند.

مشاور شهردار تهران با اشاره به جايگاه ويژه گزينش در آموزش داوطلبان، يكي از مهم‌ترين وظايف گزينش‌ها را با توجه به فرمان حضرت امام(ره) آموزش عنوان كردند.

 حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر نقویان «دبیر هیأت عالی گزینش کشور» در اولين حضور خود در ميان گزينشگران با ابراز خرسندی از حضور در يك جلسه دانشي عنوان نمودند نتيجه و حاصل كار گزينش بايد رضايت مردم از نهادهاي مختلف باشد.

دبير هيات عالي گزينش در ادامه با عنوان اينكه در جامعه اسلامي فرض بر صحت است عنوان كردند كه گزينشگران مي‌بايست از پرسش سوالات غير ضرور خودداري كنند.

نقويان در ادامه با بيان اينكه شئون و جايگاه افراد در مصاحبه‌ها بايد مد نظر قرار گيرد بر ضرورت دقت در انتخاب داوطلبان در مشاغل حساس تاكيد كردند.

در پايان ايشان با اشاره به سخنان حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) اظهار داشتند که گزینش می‌بایست با سرعت بیشتری به سوی بهبود معیارها و روزآمدی روش‌ها حرکت کند.

در انتها، مراسم رونمایی برگزار شد.

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: