برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۶۵۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۳
متاسفانه وجود دوفرددوتابعیتی آمریکایی درصنعت خودرو وارتباط با یک نفوذی و پول های کلان باعث شده که مدتی بتوانند برعلیه ریاست انجمن قطعه سازان ودیگر افرادآن دست به فضای سازی رسانه ای بزنند.
هشت صبح: امروز به سید مرتضی مرتضوی زنگ زدم که ریاست انجمن قطعه سازان را دارد.ازگذشته باهم رفیق هستیم و سیدرا خوب می شناسم ازارادتش به اباعبدالله تامرید بودنش به ولایتا ماحیف، جفا این چندروزبه سید مرتضی وقطعه سازان خودرو.
 
اما اصل ماجرا ازچه قرار بود؟
 
متاسفانه وجود دوفرددوتابعیتی آمریکایی درصنعت خودرو وارتباط با یک نفوذی و پول های کلان باعث شده که مدتی بتوانند برعلیه ریاست انجمن قطعه سازان ودیگر افرادآن دست به فضای سازی رسانه ای بزنند.
 
مثلا از وجود پول های بادآورده ورودآن به کانال ها با منبرهای بالا پرداخت های نجومی به این افراد حکایت می کند.
 
پس از دستور ویژه حسن روحانی و شورای عالی رقابت و قطع کردن دست افراد دوتابعیتی از صنعت خودروسازی بزرگ درجمهوری اسلامی و برگشتن سهام به ملت و قطعه سازان ،لذا دو تابعیتی ها میلیاردها پول کنار گذاشته و عملیات روانی و رسانه ای را برعلیه انجمن قطعه سازان شروع نمودند.
 
جای دارد حمایت یک نفوذی در یک شبکه بحران سازی و شیطنت های رسانه ای یک خبرنگار در روزهای گذشته به عنوان یک سوال ازیک مسئول محترم و اماده انفجار رسانه ای ومبدا قرارداد قطعه سازان و بحران خبری دراین چند روز که هنوز هم ادامه دارد،می توان پشت پرده مسائلی را عنوان نمود ولی بخاطرملاحظاتی که دستگاه های نظارتی دراین مورد شروع نموده اند، فعلا سکوت اختیارمی نمائیم ودراینده نزدیک پرده از جریان نفوذ دوفرد دوتابعیتی ویک نفوذی وجریان پولهای بادآورنده رادراین مورد اززمان پیداشدن یک کارت عابربانک درلباس یک فرد باصدها میلیون موجودی همراه یک رمز بازگوخواهیم کرد.
 
ان شاالله افرادی که شیطنت رسانه ای را دراین چندروزه با پول های بادآورده اغازنموده اند بدانندآن روز که پرده برداری ازجریان نمائیم دیگرجای بحث وگله نیست وصاحب کانال های مثلا....نیوز و ..... فوری حتی بعضی از سایت های مهم خبری پشت پرده آنها معلوم و دستان ناپاک خبری که ضربه میخورد وازهمه مهم ترکشف اسرارخبری است که این فرد بدون رعایت مصحلت نظام این اخبار را دراختیار جریان خاص دوتابعیتی ها قرار داده وبرای خود منطقه امن درست کرده است.
 
منتظرهستیم تابزرگان ومصلحت اندیشان نظام دراین باره تصمیم بگیرند.

تهيه و تنظيم: اسماعيل تقدسی
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: