برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۶۴۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
تقویت رابطه زناشویی و رفع مشکل بی خوابی را می توان با فواید استفاده از جوراب در ساعتی که در گذشته کاملا مضر تلقی می شد بدست آورد.
پیش از این هم در مورد فواید پوشیدن جوراب هنگام خواب شبانه مواردی را عنوان کرده بودیم که در ادامه ی همان مطالب به نتیجه ی جدیدترین تحقیقات در این زمینه خواهیم پرداخت.

براساس نتایج مطالعاتی که در دانشگاه "گرونینگن" هلند انجام شد پوشیدن جوراب هنگام خواب و حتی قبل از خواب شبانه باعث تقویت رابطه زناشویی و افزایش کیفیت رابطه جنسی می شود.

این پژوهش نشان داد که گرم نگاه داشتن پاها، به بازتر شدن رگ های خونی پا ها کمک کرده و زمان مناسب برای خواب را به مغز خبر می دهد. در این پژوهش ارتباط واضحی میان گرم نگاه داشتن پا ها و زودتر و راحت تر به خواب رفتن مشاهده شده است. نتایج این مطالعات در مجله پزشکی و خانوادگی Society for Human اروپا منتشر شد.

طبق گزارشات این تحقیق ۱۳ زوج مورد بررسی قرار گرفتند که همه ی آن ها بعد از استفاده از جوراب ارگاسم با کیفیتی را تجربه کردند. درکل میان تمام زوج های که برای اثبات این مسئله مورد بررسی قرار گرفتند ۸۰ درصد شرکت کنندگان در این بررسی و مطالعات تاثیر مثبت پوشیدن جوراب بر این مسئله ثابت شد. طبق گفته های یکی از متخصصان حاضر در این مطالعات اکثر زنان از دمای پایین پا های همسرشان دچار حس ناخوشایندی می شوند که با استفاده از جوراب رفع می شود؛ البته این یکی از دلایل است.

بررسی های دقیق تر روی تغییرات ایجاد شده در مغز طی این حالت و استفاده از جوراب هنگام خواب ثابت کرد که پوشیدن جوراب در خواب شبانه تاثیر مثبت دیگری هم دارد و آن رفع بیخوابی و سریع تر به خواب رفتن است.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی