برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۵۶۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
پس از امارات و بحرین، کشورهای یمن، اردن، عمان و تشکیلات خودگران فلسطین نیز حمایت کامل خود را از عربستان سعودی در قضیه ناپدیدشدن جمال خاشقجی، روزنامه نگار عربستانی اعلام کردند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵کد مطلب: 368476
 
 ​حمایت 6 کشور عربی از مواضع عربستان درباره خاشقجی
به گزارش خبرگزاری تقریب، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، ضمن تقدیر از مواضع ریاض، تأکید کرد که عربستان سعودی همواره به صورت عادلانه در کنار فلسطین و بدست آوردن حقوق ثابت ملت فلسطین ایستاده است.
 
وی همچنین با بیان اینکه به عربستان سعودی و ملک سلمان و ولیعهد او، محمد بن سلمان، اطمینان کامل دارد، گفت: فلسطین نیز همواره در کنار عربستان سعودی خواهد ایستاد.
 
در همین راستا، رئیس جمهور یمن نیز در بیانیه ای، همبستگی کامل خود با عربستان سعودی را اعلام کرد و گفت: یمن با هر کشوری که قصد اهانت به عربستان را داشته باشد برخورد خواهد کرد.
 
"جمانه غنیمات" سخنگوی دولت اردن و وزیر رسانه این کشور نیز بر همبستگی دولت این کشور در مقابله با شایعات و هجمه هایی که علیه عربستان سعودی صورت می گیرد، تأکید کرد.
 
از سوی دیگر، کشور عمان نیز حمایت خود را از عربستان سعودی و تلاش برای روشن شدن حقیقت در مورد قضیه خاشقجی اعلام کرد.
 
روز گذشته هم دو کشور بحرین و امارات، اعلام کرده بودند که در مورد مسأله این روزنامه نگار عربستانی، از عربستان حمایت خواهند کرد و در کنار ریاض خواهند بود.
 
ترجمه: فرشته صدیقی
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: