برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۴۱۰
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
علي مطهري خطاب به فرد معترض وي را احمق و نادان عنوان كرده بود كه بازتاب منفي در فضاي مجازي داشت و همه از خود پرسيدند چرا نايب رئيس مجلس حتي به فرض داشتن حق به خود اجازه مي دهد يك شهروند را احمق خطاب كند. آيا اين شهروندان صرفا براي روز انتخابات انسان هاي شريفي اند؟
هشت صبح: علی مطهری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «در سخنرانی گلپایگان به مناسبت عید غدیر حدود ۵۰ دقیقه درباره حدیث غدیر و مسئله امامت صحبت کردم و بعد حدود یک ربع درباره مسائل روز و پاسخ به سوالات. آن شخصی که در ویدیوی منتشر شده در فضای مجازی بعد از آنکه من تریبون را ترک کردم با تندی می‌گوید چرا درباره غدیر صحبت کردی و باید درباره گرانی پراید صحبت می‌کردی، می‌توانست قبل از آنکه صحبت من تمام شود سوال خود را شفاهاً یا کتباً مطرح کند، اما چون هدف او و همکارانش تهیه آن ویدئو بود، بعد از آنکه من پایین آمدم نمایش خود را اجرا کرد و البته پاسخ درخور را دریافت نمود. 

هر کس ویدیو را کامل ببیند به سخافت انتقاد او که چرا در عید غدیر درباره غدیر صحبت کردی اذعان می‌کند، ولی همه می‌دانیم که ویدیو را همراه با شیطنت‌هایی منتشر می‌کنند، از جمله صحبت از روحانیِ همراه من به میان آوردند، در حالی که من روحانیِ همراه نداشتم و وی یکی از حضار بود که به اقتضای مبارزه با ظلم و نفاق عکس‌العمل نشان داد.

گفتني است علي مطهري خطاب به فرد معترض وي را احمق و نادان عنوان كرده بود كه بازتاب منفي در فضاي مجازي داشت و همه از خود پرسيدند چرا نايب رئيس مجلس حتي به فرض داشتن حق به خود اجازه مي دهد يك شهروند را احمق خطاب كند. آيا اين شهروندان صرفا براي روز انتخابات انسان هاي شريفي اند؟ 
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی