برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۳۹۹
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱

یکی از تصمیمات مهمی که هر زوج بعد از ازدواج می گیرند انتخاب تالار پذیرایی ، باغ تالار یا هتل جهت برگزاری مراسم عروسی شان است. بسیاری حساسیت خاصی نسبت به این انتخاب دارند و در این فکر هستند که تالاری که انتخاب می کنند از نظر کیفیت و کمیت و همچنین قیمت شرایط مطلوبی داشته باشد و به معیارها و نیازهای آنها نزدیک باشد.

این انتخاب ممکن است زمان بر باشد چراکه ممکن است زمان زیادی را جهت بازدید از مکان های مورد نظر در محدوده دلخواه خود بگذارند. سایت تالارکده با معرفی برترین برندهای تالار پذیرایی، باغ تالار، هتل، تشریفات، آرایشگاه و ... می تواند به شما کمک کند تا علاوه بر اینکه در وقتتان صرفه جویی کرده اید مکانی مناسب و ایده آل برای مراسم عروسی خود پیدا کنید و در بسیاری از اوقات از تخفیفات ویژه ای که برخی از این مجموعه ها ارائه داده اند استفاده نمایید.

قیمت تالارهای پذیرایی در تهران

برخی از تالارهای عروسی تهران با توجه به دیزاین جدید و موقعیت و نوع منوهایی که پیش بینی کرده اند هزینه های بالاتری دریافت می کنند. بسیاری از این دریافتی ها اجباری بوده و فرد می بایست از آنها حتما استفاده نماید که ممکن است برای افرادی که به دنبال هزینه های مناسب جهت برگزاری مراسم عروسی خود هستند مناسب نباشد.

همچنین بعضی برخی از تالارهای پذیرایی و باغ تالارها تخفیفات ویژه و لحظه آخری و یا متناسب با فصل خاص ارائه می کنند که در صورت انتخاب یکی از روزهای خالی تالار تخفیفات بیشتری دریافت می کنید.


ملاک های انتخاب تالار عروسی

قطعا زوج های جوان نسبت به انتخاب تالار و قراردادها آگاهی ندارند و قالبا این تجربه فقط یکبار برای آنها اتفاق می افتد پس می بایست برخی نکات را در انتخاب تالار عروسی یا باغ تالار مد نظر قرار دهید.

زمان بندی و برنامه ریزی مناسب

با توجه به ترافیک و شلوغی راه ها فاصله تالار تا آرایشگاه عروس، گل فروشی، آرایشگاه داماد و همچنین اگر قبل از مراسم عروسی به باغ یا عمارت جهت عکاسی می روید را بررسی کنید و زمان بندی لازم را برای این موضوع در نظر بگیرید.

دسترسی آسان برای مهمانان

به این نکته توجه داشته باشید که مهمانان شما از چه مناطقی به مجلس شما می آیند و آیا دسترسی مناسب برای آنها فراهم است ؟ بخصوص اگر مراسم شما در باغ تالار است و عمده باغ تالارهای تهران در اطراف شهر هستند این نکته را به دقت بررسی کنید. همچنین ورودی های به باغ در هنگام شب چه از نظر کیفیت و چه از نظر نور شرایط مطلوب داشته باشد. هر مقدار مجموعه انتخابی شما دسترسی آسان و راحت تری داشته باشد مهمانان شما در شب مراسم آرامش بیشتری داشته و کمک میکند به ثبت خاطره ای بهتر برای شما و آنها. می توانید لوکیشنی از محل برگزاری عروسی خود تهیه کرده و برای مهمانان خود ارسال نمایید.

سقف تالار پذیرایی

هر مقدار سقف تالار شما بزرگتر باشد مراسم و جشن شما جلوه بیشتری خواهد داشت. بخصوص اگر تعداد مهمانان شما زیاد باشد.

کیفیت غذا و پذیرایی

بعد از مشخص شدن انتخاب شما حتما قبل از قرارداد سری به تالار بزنید و کیفیت پذیرایی و غذا مطمئن شوید. از مدیر تالار بخواهید که غذا بعنوان تست به شما بدهد که این کاری معمول است.

پاریکینگ اختصاصی

این روزها در بیشتر خیابان های تهران مشکل برای پارک خودرو هست و حتما بررسی کنید که تالار پذیرایی انتخابی شما دارای پارکینگ اختصاصی باشد که مهمانان شما با مشکل روبرو نشوند.

بررسی شرایط لغو قرارداد

ممکن است به هر دلیل قرارداد شما کنسل یا به تعویق بیافتد حتما شرایط قرارداد را نسبت به کنسلی یا تغییر تاریخ بررسی نمایید و با توافق شما انجام شود.

انتخاب باغ تالار جهت برگزاری مراسم عروسی

اگر قصد دارید مراسم عروسی خود را در باغ تالار برگزار نمایید حتما بررسی کنید که محل انتخابی شما دارای فضای سرپوشیده باشد که در صورت تغییرات آب و هوایی در روز مراسم شما امکان میزبانی در آن مکان به نحو مطلوب فراهم باشد.

بررسی کنید که باغ مورد نظر شما آشپزخانه اختصاصی داشته باشد. بعضی از باغ تالارها در خود باغ آشپزخانه ندارند و غذای خود را از بیرون از باغ تهیه میکنند که این باعث سرد شدن غذا و تغییر حالت آن و در نتیجه از دست دادن کیفیت می شود. نکات بهداشتی و بررسی سرویس های بهداشتی و تعداد آنها نیز بسیار اهمیت دارد.

تالارکده /


روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: