برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۳۷۸
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
به گزارش  رکنا، مرد 35 ساله ای در هواپیمای لاس وگاس به جرم Crime دست درازی به یک دختر 22 ساله که کنار صندلی وی خواب بود، دستگیر شد.

پرابهو رامارتی اهل هند، در حالی که همسرش کنارش نشسته بود اقدام به دست درازی و آزار و اذیت دخترجوانی در هواپیما کرد.

به گفته قربانی، وی در حالی که خواب بود متوجه لمس دستانش توسط مرد غریبه ای شد اما وی که گمان می کرد دچار فکر و خیال شده ابتدا توجهی به این حسش نکرد اما بعد از مدتی فهمید که دستان ناشناسی در حال پیشروی به روی بدنش هستند.

دختر جوان زمانی که هوشیارتر نشان داد فهمید که مسافر کناری‌اش در حالی که دستان همسرش را در دست دارد با دست دیگرش در حال لمس بدن او است.

ابتدا با عصبانیت و پرخاش با مرد مسافر برخورد کرد اما زمانی که متوجه بی حیایی وی شد که در مقابل چشمان همسرش قصد دست درازی به او را دارد با شکایت، مهماندار را صدا کرد و گزارش این رفتار شنیع مرد مسافر را داد.

با نشست هواپیما در لاس وگاس زن جوان به اداره پلیس Police مراجعه کرد و با کمک اطلاعات فرودگاه توانست مشخصات مسافر متجاوز Rapist را به آنها بدهد.

پلیس با دستگیری پرابهو اقدام به بازجویی از وی کرد.

ابتدا او این اتهام را رد کرد و گفت زن جوان دچار فکر و خیال شده و این اتفاق واقعیت ندارد اما با شهادت چند مسافری که متوجه رفتار های زشت او شده بودند وی مجبور به اعتراف شد.

افسر پلیس پس از انتقال پرونده وی به اداره پلیس هند، مرد متجاوز را به کشور خودش انتقال داد و درخواست محکومیت کرد.

در حال حاضر پرابهو در زندان Prison به سر می برد تا دادگاه او برگزار شود.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: