برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۳۴۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷

درصورتی که شما نیز دارای یک سایت اینترنتی هستید، اهمیت رتبه الکسا در اعتبار کسب و کار واقف می باشید. راهکار بهبود الکسای سایت افزایش بازدید سایت بطور هر چه بیشتر و با کیفیت تر می باشد.راهکارهای مختلف دیگر نیز در کنار سایت های افزایش بازدید سایت قابل استفاده است این راهکارها میتواند نظیر استفاده از تبلیغات کلیکی به صورت گسترده در سطح اینترنت باشد. در نهایت از هرکدام از این روشها که استفاده کنیم هدف گذاری اصلی ما بر روی کاهش رتبه الکسا است.شما از هر سایتی که برای بهبود رتبه الکسا و کاهش رتبه الکسای خود استفاده کنید با هزینه مشخص مقداره بازدهی متفاوتی خواهید داشت. پس در نتیجه بهترین کار استفاده از سایتی است که با حداقل هزینه و بالاترین کیفیت و بازدهی را برای سایت اینترنتی ما به ارمغان بیاورد.

یکی از برترین سایت ها در حوزه بهبود رتبه الکسا و در نتیجه بالا بردن اعتبار کسب و کار اینترنتی شما ، سایت الکسا یار می باشد،زیرا سایت الکسا یا با استفاده از تکنولوژی روز و سیستم فوق العاده سریع با قدرت فراوان به کمک بهبود وضعیت سایت ما خواهد آمد و در نتیجه از نظر تأثیرگذاری میتوان گفت تاثیر بسیار چشمگیری بر روی وضعیت سایت خواهد گذاشت.

در سایت الکسا یار برای کاهش رتبه الکسا از جدید ترین متد ها استفاده خواهد شد.در این سیستم از محدوده آی پی بسیار گستردهای کشور پهناور ایران استفاده می شود. سایت الکسا یار بخاطر مزیت های اینچنینی است که کاربرانش تأثیر بسیار قایل توجهی بر روی بهبودی رتبه الکسای سایتشان ظرف چند روز ابتدایی استفاده مشاهده می کنند. از بابت پایدار بودن این روش ها نیز جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد. زیرا با استفاده از پشتیبانی تیم برنامه نویسی باتجربه هرگونه اصلاحات اعمال شده از سایت الکسا سریع و مد نظر قرار می گیرد.در نتیجه این اصلاحات الکسا یار بر اساس آخرین استانداردها بهروز میشود ، تا به شکل پایدار و بهینه فعالیت خود را برای خدمت به مشتریان ادامه دهد.

برای ثبت تبلیغ در سایت الکسا یار کافیست به این سایت با آدرس اینترنتی ( alexayar.com ) مراجعه فرمایید و پس از ثبت نام در سایت به حساب کاربری خود وارد شوید.

سپس با کلیک بر روی ثبت سفارش تبلیغ جدید برای بهبود رتبه الکسا به صفحه ثبت تبلیغ هدایت می شوید. در آنجا پارامترهای مختلفی را برای تبلیغ خود مشخص می نماید. توجه داشته باشید که هیچکدام از پارامترهایی که وارد میکنید غیر قابل ویرایش نمی باشد و در آینده از طریق لیست تبلیغات شما می توانید به کلیه تنظیمات دسترسی داشته باشید . در نتیجه شما میتوانید هر زمان تنظیمات انجام شده را ویرایش کنید. البته مواردی نیز وجود دارد که نیازمند آن است که به پشتیبانی تیکتکنید و آنها برایتان تغییر دهند. مثلاً تغییر دامنه سایت جزو مواردی است که در پنل کاربری قابل تغییر نبوده . پس باید برای بخش پشتیبانی تیکتی ارسال شود تا آنها این مورد را تغییر دهند.

در زمان ثبت تبلیغ شما می توانید زمان ماندگاری کاربر در سایت خود را مشخص نمایید. زمان ماندگاری زمانی میاانگین میباشد و کاربرها در آن زمانمیانگین در سایت شما می مانند، این زمان ها از ۳۰ ثانیه شروع شده که پایین ترین زمان و حداقل قیمت می باشد و با افزایش ۳۰ ثانیه ای نهایتا تا ۳۰۰ ثانیه افزایش پیدا میکند، که در بالا ترین زمان سایت میباشد و در نتیجه بالاترین قیمت را خواهد داشت. توصیه ما معمولاً انتخاب زمانی بین ۶۰ تا ۹۰ ثانیه برای تبلیغ اینترنتی افزایش رتبه الکسا می باشد.

مورد بعدی که قابل تنظیم میباشد تعداد صفحات بازدید است. تعداد صفحات بازدید به این معنا است که هر بازدید کننده چند صفحه از سایت شما را در هر بازید در هر بار مشاهده تبلیغ مشاهده کند. این مقدار نیز حداقل تعداد ۲ صفحه بوده که مربوط به مدت زمان ۳۰ ثانیه ای می باشد. در صورت انتخاب زمان ۶۰ ثانیه ای یا بیشتر حداقل تعداد صفحات بازدید بر روی سه صفحه گذاشته می شود تا بازدهی بسیار بهتری را در تبلیغات خود تجربه کنید.

در اخر امیدواریم شما نیز با مراجعه به سایت الکسا یار و استفاده از خدمات این سایت تجربه بسیار رضایت بخشی از خدمات این سایت داشته باشید.


روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها