برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۳۱۳
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۷
در راستای برنامه های مرکز ارتباطات دولت و روحانیت و اطلاع رسانی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در حوزه فناوری های زیربنایی و استراتژیک، گروهی از اساتید معظم حوزه علمیه قم از منطقه ویژه پارس جنوبی(عسلویه) بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روزپلاس ، در راستای برنامه های مرکز ارتباطات دولت و روحانیت و اطلاع رسانی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در حوزه فناوری های زیربنایی و استراتژیک،دیدار دو روزه گروهی بیست نفره از اساتید معظم حوزه علمیه قم از منطقه ویژه پارس جنوبی(عسلویه) انجام شد. در این دیدار دو روزه که در روزهای  پنجشنبه و جمعه مورخ 30/10/1395 و 1/11/1395 انجام شد مدیردفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت و معاون محترم دفتر مرکز ارتباطات دولت و روحانیت ریاست جمهوری، گروه را همراهی می کردند مسئولین منطقه ، توضیحات مبسوطی را در باره وضعیت جغرافیایی،جمعیت،پیشینه تاریخی و وضعیت کنونی منطقه و دستاوردهای دولت تدبیر و امید بالاخص بعد از برجام را ارائه نمودند.

بازدید اساتید معظم حوزه علمیه قم از دستاوردهای دولت تدبیر و امید

در ادامه سفر اساتید معظم با حضور در یکی از اتاق های کنترل فاز های پارس جنوبی ضمن بازدید از نحوه عملکرد پرسنل کوشا و توانمند این مرکز از خدمات و مجاهدتهای این عزیزان تقدیر به عمل آوردند.
شایان ذکر است یکی دیگر از برنامه های این سفر بازدید از بندر تاریخی سیراف بود.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: