برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۳۱۰
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۱
دوازدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران که به‌صورت سالانه و با هدف معرفی برترین و موفق‌ترین شرکت‌های داخلی برگزار می‌شود امسال ۱۰۰ برند ارزشمند داخلی کشور را مورد تقدیر قرار داد.
میزان: دوازدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران که به‌صورت سالانه و با هدف معرفی برترین و موفق‌ترین شرکت‌های داخلی برگزار می‌شود امسال ۱۰۰ برند ارزشمند داخلی کشور را مورد تقدیر قرار داد.

در این همایش که با حضور سیدحسین هاشمی استاندار تهران برگزار شد، با اعطای لوح تقدیر و تندیس زرین از آژانس کانون ایران نوین تقدیر به عمل آمد.

احترام به صنعتگران و ثروت آفرینان کشور، تلاش برای توسعه فرهنگ برندسازی، ایجاد بستر مناسب برای توسعه فرهنگ ساخت داخلی و صادرات کالاها با برند ایرانی، افزایش سهم و نقش بخش خصوصی در فعالیت‌های بخش صنعت، معدن و تجارت و افزایش ظرفیت‌های رقابت‌پذیری صنعت کشور از جمله اهداف دوازدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران اعلام شده است.

این جشنواره همچنین با توجه به تقارن با حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو، به عنوان ادای دین بخش صنعت کشور به آتش‌نشانان، نشان قهرمان قهرمانان صنعت را به همسر آتش‌نشان شهید عباسی به نمایندگی از جامعه آتش‌نشانان اعطا کرد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: