برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۹
مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: برخی‌ها هوادار تراکتورسازی نیستند، بلکه تماشاچی بوده و دنبال چیزهای دیگری هستند.
فرزاد حاتمی درباره تساوی یک - یک تراکتورسازی مقابل پدیده خراسان، اتفاقات بازی، ناراحتی امیر قلعه‌نویی و ... صحبت‌ کرد.

* چرا در بازی خانگی نتوانستید پدیده را شکست دهید؟

نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و سرحال بودیم، اما نیمه دوم به خاطر وزش باد، توپ ساده‌ای که می‌توانست در اختیار محمدرضا اخباری قرار بگیرد، تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد. در این گل اخباری مقصر نبود و تنها به دلیل وزش باد این اتفاق افتاد. حریف تنها یک توپ ارسالی روی دروازه داشت که آن هم وارد دروازه شد. از طرفی داور بیشتر صحنه‌ها را به سود حریف خطا اعلام می‌کرد. داور باید به خاطر خراب شدن بازیکن حریف روی من پنالتی می‌گرفت، اما به اشتباه خطای من را اعلام کرد.

* امیر قلعه‌نویی پس از پایان بازی از عملکرد محمد ابراهیمی و کرار جاسم انتقاد و از تو تعریف کرد.

بازیکن باید خواسته‌های مربی را پیاده کند. همه بازیکنان با هم دوست هستند و اشتباهات همدیگر را جبران می‌کنند. تا جایی که نفس داشته باشم، برای تراکتورسازی با تعصب بازی می‌کنم. هفته گذشته در دیدار مقابل صبا هنگام گرم کردن از ناحیه کشاله دچار مصدومیت شدم که امیرخان از من پرسید می‌توانم بازی کنم یا نه. من اعلام کردم بازی می‌کنم و 90 دقیقه با کشاله مصدوم بازی کردم.

* چرا با وجود تعریف قلعه‌نویی، برخی از هواداران تراکتورسازی از تو انتقاد می‌کنند؟

خیلی وقت است این صحنه‌ها را می‌بینم، اما دوست ندارم تنشی در تیم ایجاد شود. اینها هوادار تراکتورسازی نیستند، تماشاچی هستند. هوادار همه را به یک چشم می‌بیند، اما تماشاچی می‌آید بازی کسی را که دوست دارد، ببیند. به عنوان مثال، برای باز‌ی‌های رئال مادرید شاید بیشتر طرفداران برای بازی‌های کریس رونالدو به ورزشگاه بروند تا خود رئال. اینجا هم برخی‌ها هوادار تراکتورسازی نیستند.

* فکر می‌کنی چرا چنین جوی برای تو ایجاد شده است؟

نمی‌دانم، من تاکنون 30 گل برای تراکتورسازی زدم، با مینیسک پاره هم بازی کردم. خودم ترک‌زبان هستم، اما برخی‌ها دنبال منافع خودشان هستند. تعداد این افراد کم است و دنبال چیزهای دیگری بوده و دنبال آرامش تیم نیستند. اگر یک نفر به عنوان هوادار تراکتورسازی در ورزشگاه حضور داشته باشد، به عشق همان یک نفر بازی می‌کنم.

* بگذریم، جمعه با استقلال بازی دارید. به نظرت اتفاقات سال گذشته تکرار شده و بین امیر قلعه‌نویی و مهدی رحمتی درگیری ایجاد می‌شود؟

سال گذشته رحمتی اشتباه کرد. نباید بین معلم و شاگرد این اتفاقات بیفتد. امیدوارم رحمتی به سمت قلعه‌نویی برود و کدورت‌ها را از بین ببرد.

* این بازی را چطور می‌بینی؟

استقلال میانه جدول است، اما استقلال همیشه استقلال است. سال گذشته بختیار رحمانی را داشتیم و استقلال را بردیم، اما امسال او را نداریم. محمد نوری در تیم ما هست، اما یک پست عقب‌تر از بختیار بازی می‌کند. اگر بختیار را داشتیم، تیم قوی‌تری می‌شدیم. فراموش نکنید سال گذشته استقلال را بازی خوب بختیار بردیم. با این حال، برای برد می‌‌آییم و فرقی هم نمی‌کند چه تیمی مقابل ما بازی خواهد کرد.

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: