برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۲۱۰
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۳
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: دو نوجوان ۱۲ و ۱۶ ساله بر اثر آتش سوزی در لحاظ دوزی در شهرک کوثر جان خود را از دست دادند.
مهر: محمد شریعتی با اشاره به حادثه آتش سوزی در مغازه لحاف دوزی و پنبه زنی در شهرک کوثر خیابان امام خمینی (ره) اظهارداشت: این حادثه در ساعت ۱۸:۵۵ سوم آذرماه به ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان گزارش شده است.

وی با اشاره به اینکه به محض اطلاع از این حادثه دو اکیپ کامل امداد و نجات از ایستگاه‌های ۱۰ و ۲۲ سازمان آتش نشانی به محل حادثه اعزام شده‌اند، افزود: این در حالی است که از زمان وقوع حادثه تا اعلام به ستاد فرماندهی زمان نسبتاً زیادی سپری شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه با سوختن محصولات سلولوزی در آتش گاز سیانوئید تولید و این امر باعث خفگی می‌شود، افزود: در این حادثه دو نوجوان ۱۲ و ۱۶ ساله در زمان آتش سوزی در مغازه حضور داشته اند که هر دو نوجوان متاسفانه جان خود را از دست دادند.

وی اضافه کرد: بر اساس اظهارات اهالی منطقه برادر کوچکتر ابتدا از مغازه خارج و مجددا برای کمک به برادر بزرگتر وارد مغازه می‌شود و این در حالی است که هر دو با استنشاق گاز دچار خفگی و پس از آن دچار سوختگی می‌شوند.

شریعتی در خصوص علت حادثه نیز ابراز داشت: در بررسی‌های اولیه پیش‌بینی‌ می‌شود که روشن کردن وسایل گازسوز و نزدیکی آنها به مواد سلولزی علت حادثه باشد و این در حالی است که دیروز و امروز تیم کارشناسی آتش نشانی در حال بررسی علت حادثه است.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: