برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۱۵۵
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۶
ی روزهای اخیر، انتشار کلیپی از درگیری یکی از ماموران شهرداری فومن(رشت) با یک زن دستفروش، بهانه ای واهی به دست «مخالفان سیاسی کار» که حتی موضوعات شهری را نیز در راستای منافع خود «سیاسی» می بینند.
محمد صادق زمانی نوشت: طی روزهای اخیر، انتشار کلیپی از درگیری یکی از ماموران شهرداری فومن(رشت) با یک زن دستفروش، بهانه ای واهی به دست «مخالفان سیاسی کار» که حتی موضوعات شهری را نیز در راستای منافع خود «سیاسی» می بینند،  داده است تا با زور و ضرب، این اتفاق را به مدیریت شهری و نیروهای انضباط شهری تهران بچسبانند! رفتاری که یادآور این بیت زیباست:«گنه کرد در بلخ آهنگری/ به شوشتر زدند گردن مسگری!»

در همین راستا، یکی از مجریان رسانه ملی نیز که گرایش سیاسی وی بر کسی پوشیده نیست، برای عقب نماندن از قافله تخریب و خودنمایی، در اینستاگرام خود، با انتشار مطلبی، اتفاق رخ داده در  فومن را به مدیریت شهری تهران و نیروهای انضباط شهری پایتخت ربط داده و به بهانه این رخداد، به شهردار تهران و نیروهای انضباط شهری پایتخت حمله ور شده است! او در این مطلب نوشته است «وظیفه داشتیم زندگی او را تامین کنیم تا مجبور به دستفروشی کنار خیابان نشود اما نکردیم» و سپس  خواستار استعفای شهردار شده است. 

در پاسخ به این مجری رسانه ملی باید گفت:«وظیفه تامین معاش برای مردم عزیز، وظیفه ذاتی دولت هاست. در حال حاضر به دلیل سیاست های ناکارآمد اقتصادی و نیز ناتوانی دولت محترم در رفع بیکاری، ایجاد اشتغال و کنترل تورم، جمعی از هموطنان به سمت دستفروشی روی آورده اند. بنابراین اگر قرار بر استعفای کسی باشد این عامل اصلی این پدیده است که باید استعفا دهد. بنابراین، ارتباط دو موضوع بی ربط به همدیگر برای طلب استعفا از فرد غیرمقصر، مصداق بارز گم کردن سوراخ دعاست. البته پوشیده نیست که این مجری محترم به دلیل ارادت ویژه سیاسی به مقصر اصلی، تقصیر را به گردن بیگناهان حواله کرده است!»

از مسئولان محترم رسانه ملی انتظار می رود با رصد رفتارهای مجریان این رسانه که نمایندگان و تریبون های رسانه ملی هستند، از حاشیه سازی، تهمت زنی و سیاسی کاری برخی از این عزیزان پیشگیری نمایند؛ تا ناآگاهی و یا غرض ورزی و سوء استفاده این «برخی ها» از جایگاهشان در رسانه ملی، سبب حاشیه سازی های داری تبعات نگردد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: