برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۱۳۴
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۳
معاون پارلمانی رییس جمهور با بیان این​که برجام یک سند بین‌​المللی است، گفت: برجام توافق یک کشور با کشور دیگر و یا یک کشور با چند کشور نیست بلکه برجام یک سند بین​المللی الزام‌​آور است و هر دولتی که در آمریکا سرکار بیاید نمی​تواند در برجام تاثیری داشته باشد.
ایسنا: حسینعلی امیری در خصوص سیاست دولت پس از پیروزی ترامپ در انتخابات رییس جمهوری آمریکا اظهار کرد: سیاست دولت مشخص است. سیاست​هایی که مقام معظم رهبری در خصوص دیپلماسی ابلاغ می​کنند، ملاک عمل دولت خواهد بود.

وی افزود: در خصوص مساله برجام باید گفت که برجام یک سند بین​المللی است. برجام توافق یک کشور با کشور دیگر و یا یک کشور با چند کشور نیست بلکه برجام یک سند بین​المللی الزام آور است و در سازمان ملل و شورای امنیت قطعانامه​هایی در مورد برجام صادر شده است که هر دولت که در آمریکا سرکار بیایید نمی​تواند در برجام تاثیری داشته باشد.

معاون پارلمانی رییس جمهور با بیان اینکه سازمان​های بین​المللی اجرای برجام را تضمین کرده​اند، گفت: با همه آثار حقوقی که برجام دارد، به شکلی طراحی شده که هر کدام از اعضای ۱+۵ که خلف وعده و یا از تعهدات خود تخطی کنند، مکانیزم​هایی اندیشه شده است که مصالح کشور را تامین می​کند و مشکلی وجود نخواهد داشت.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها