برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۷۰۴۶
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۶
شهردار خرم آباد در اظهاراتی قابل تامل گفت: اتفاق غرق شدن دانشجویان دختر در سیلاب سهل انگاری خود شخص و راننده بوده و به ما مربوط نیست.
 مهر:  یحیی عیدی بیرانوند شامگاه دوشنبه در جلسه شورای عالی مدیریت بحران لرستان با اشاره به اینکه مشکلات شهر خرم آباد به امروز و دیروز برنمی گردد، اظهار داشت: زمانی که زمین های ۳۰۷ هکتاری در «گلدشت» واگذار می شود و مسکن مهر بدون مطالعه آب سطحی ساخته می شود مشخص است با این اتفاقات سیلاب مواجه می شویم.

وی با بیان اینکه حتی یک طرح مطالعات دفع آب های سطح در شهر نداریم، تصریح کرد: وقتی به قانون عمل نمی شود چه کسی مقصر است؟

شهردار خرم آباد با تاکید بر اینکه نیروهای شهرداری برای مواجه به سیلاب آمادگی لازم داشتند، افزود: بارش تگرگ و لغزندگی جاده باعث شد عملا ماشین آلات سنگین شهرداری امکان تردد نداشته باشند.

عیدی بیرانوند یادآور شد: نیروهای خدمات شهری با بیل و فرقان مسیرها را باز می کردند.

وی با اشاره به اینکه مشکلات تلنبار شده شهرداری را ظرف یک سال نمی توان حل کرد، گفت: انتظار ما از مدیریت بحران استان این است که اعتبارات پیشگیری را به شهرداری اختصاص دهد.

شهردار خرم آباد با بیان اینکه شدت باران و تگرگ به گونه ای بود که خیابان، پل و کانال هم سطح شده بودند، تصریح کرد: اتفاق غرق شدن دانشجویان دختر سهل انگاری خود شخص و راننده بوده و به ما مربوط نیست چرا که خیابان شورا بیش از ۲۰ متر پل دارد و ضرورتی نداشته دانشجویان از آن محل بروند.

عیدی بیرانوند با تاکید بر اینکه یک دفعه باران می آید و وارد دره خرم آباد می شود و کنترل آن سخت است، افزود: تلاش خود را می کنیم اما واقعا نیازمند به کمک مردم هستیم.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: