برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۹۵۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۳
رئیس جمهور آمریکا طی سخنانی در ایالت کارولینای شمالی ضمن انتقاد از نامزد جمهوریخواهان گفت: دونالد ترامپ به خاطر رسوایی تجاوز جنسی مشهور شده است.
میزان: باراک اوباما طی سخنانی در ایالت کارولینای شمالی گفت: فردی را که جمهوری خواهان به عنوان نامزد خود در این انتخابات معرفی کرده اند از نظر خود آنها و جامعه مسلمانان آمریکا شایسته حضور در مسند ریاست جمهوری آمریکا نیست.

وی با اشاره به اینکه ترامپ از نظر اخلاقی شایستگی فرماندهی کل نیروهای مسلح کشور را ندارد و از شایستگی لازم برای ریاست جمهوری برخوردار نیست اظهار داشت: او فردی است که از انتشار اسناد مالیاتی خود خودداری کرده است.

اوباما با بیان اینکه نامزد جمهوریخواهان برای سال ها مالیات فدرال را پرداخت نکرده است ادامه داد: او هیچ مبلغی را برای کمک به نیروهای نظامی،بازنشستگان ،دانشگاه ها،احداث جاده ها و یا هر طرحی که سبب شده که آمریکا به کشوری بزرگ در جهان بدل شود،پرداخت نکرده است.

وی افزود: ترامپ در هفتاد سال زندگی خود هیچ احترامی برای کارگران قائل نشده است.او فردی است که به اقلیت ها ،مهاجران،مسلمانان و حتی معلولان بهتان زده است.

رئیس جمهور آمریکا اضافه کرد: این فرد چگونه می تواند صدای شما باشد.آیا شما می خواهید فردی به عنوان رئیس جمهور شما انتخاب شود که در یک نوار صوتی منتشر شده از وی  درباره اینگونه چگونه به خاطر تجاوز جنسی مشهور شده است،لاف زنی می کند.او زنان را سگ وخوک خطاب می کند. این در حالیست که زنان با مردان در آمریکا برابرند و شایسته احترامند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: