برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۹۲۶
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵
سرمربی ملوان بندرانزلی از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز ابراز نارضایتی کرد.
تسنیم: محمد مایلی‌کهن پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: در مجموع فکر می‌کنم ما در این بازی خصوصاً در نیمه دوم فوتبال بدی ارائه ندادیم. در مجموع از تیمم راضی نیستم و توقعم بیشتر بود، اما یک مقدار به خاطر بارندگی‌های اخیر در واقع زمین مشکل‌ساز شد، چرا که کار اصلی ما روی زمین است. در بازی‌های گذشته هم روی زمین خوب عمل می‌کردیم.

وی ادامه داد: واقعیت این است که برای این بازی، دو بازیکن خود را در اختیار نداشتیم ولی با این وجود، در نیمه دوم توانستیم بازی بهتری ارائه کنیم. از سوی دیگر به تیم پرمهره تراکتورسازی در طول 90 دقیقه شانس گلزنی ندادیم و آنها روی یک فرصت توانستند دروازه‌مان را باز کنند.

سرمربی ملوان در خصوص داوری دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز تصریح کرد: در چند صحنه، تصمیمات مشکوکی را شاهد بودیم، به خصوص اتفاقی که نزدیک به دروازه تراکتورسازی رخ داد و دروازه‌بان این تیم یعنی اخباری، بازیکن ما را هل داد. داور در این صحنه اعلام خطا کرد ولی به سود حریف! داور وقتی بازی را متوقف کرده، باید به سود ما خطا می‌گرفت. بالطبع وظیفه ما کارشناسی داوری نیست و کارشناسان باید در مورد این موضوع صحبت کنند.

مایلی‌کهن افزود: به خاطر مشکلاتی که داشتیم، قرار نبود ما در این بازی شرکت کنیم، اما به هر حال امیدوارم به در لیگ دسته اول بتوانیم به کارمان با موفقیت ادامه دهیم و این شانس را داشته باشیم تا انتهای فصل آن بالاهای جدول حضور داشته باشیم. باز هم به خاطر پیروزی در این بازی و عبور از مرحله یک شانزدهم جام حذفی به تراکتورسازی تبریک می‌گویم.

وی در خصوص روند بازی در نیمه دوم که به سود تیمش بود اما موقعیت‌های‌شان منجر به گل نشد، تاکید کرد: بله توپ‌های‌مان به گل بدل نشد. به هر حال فوتبال است و ما در مورد بسکتبال صحبت نمی‌کنیم. همین که در اکثر مسابقات می‌توانیم ایجاد موقعیت کنیم، یک حسن بزرگ است.

سرمربی ملوان در مورد جذب بازیکنان که بتوانند در بازی‌های سخت به ملوان کمک کنند، اضافه کرد: قطعاً اگر ببینیم یک بازیکن خوب است و می‌تواند به ما کمک کند، وی را به خدمت می‌گیریم هرچند توان مالی بالایی هم نداریم اما یکسری بازیکنان هم ممکن است فقط اسم داشته باشند که این به‌صورت تنها به دردمان نمی‌خورد. ما دنبال بها دادن به جوانان هستیم و فکر می‌کنم این جوانان آینده‌سازان کشورمان هستند و می‌توانند از برخی بازیکنان اسم و رسم‌دار مثمرثمرتر باشند.

مایلی‌کهن در مورد خوش‌وبشی که در ابتدای بازی با امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم حریف داشت، تصریح کرد: ما سابقاً نیز چند برخورد با هم داشتیم. این بار در جایگاه تیم میزبان باید از میهمان استقبال می‌کردیم و همین کار را هم انجام دادیم. به حریف خوش‌آمد گفتیم و در واقع وظیفه‌مان را انجام دادیم.

وی در نهایت گفت: ممکن بود در نیمه اول بازیکنانم تحت تاثیر نام حریف قرار گرفته باشند اما در نیمه دوم، همه شرایط بازی را تغییر دادیم و بهتر از نیمه اول کار کردیم. البته نیمه اول نیز بد نبودیم گرچه من از بازیکنانم رضایتی ندارم و توقعم بیش از این حرف‌ها بود ولی معتقدم با بضاعتی که داشتیم، بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. متأسفانه در نهایت نتوانستیم به خواسته‌مان برسیم.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: