برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۸۶۹
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۴
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: به زودی برای بازیکنان تیم خبر‌های خوبی خواهیم داشت.
تسنیم:سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت‌و‌گو با سایت رسمی باشگاه استقلال ضمن تبریک به تمام اعضای این باشگاه به خصوص بازیکنان و کادرفنی گفت: خدا را شکر می‌کنم استقلال توانسته در چهار بازی اخیر خود، چهار پیروزی شیرین و دلچسب دست پیدا کند. بدون تردید تمام هواداران استقلال از کسب این نتایج شادمان هستند و مطمئن باشند ما هم از خوشحالی و سرور آنها شادمان هستیم.
 
امیدوارم استقلال در دیدار با فولاد هم مانند بازی های اخیر خود قدرتمند، جنگنده و زیبا بازی کند تا با کسب سه امتیاز شیرین به تهران باز گردد و لبخند را روی لب میلیون‌ها هوادار خود بنشاند. باشگاه استقلال هم جهت افزایش روحیه بازیکنان، مربیان و سایر اعضای تیم در اولین فرصت پاداش‌های بازیکنان را به آنها پرداخت می‌کند.
 
به همین دلیل من هم درخواست خود از هیئت مدیره محترم جهت پرداخت پرداش‌ها را به دبیر هیئت مدیره باشگاه تحویل دادم. این خبر خوب را هم اعلام می‌کنم که در روزهای آینده 20% دیگر از قراردادهای بازیکنان، کادر فنی و سایر عوامل تیم در دو مرحله به آنها پرداخت می‌شود تا میزان دریافتی کل مجموعه تیم به 50% برسد.

وی افزود: یکی از دغدغه‌های همیشگی باشگاه طی سال‌های اخیر پرداخت بدهی‌ها بوده است. اینجانب هم بر اساس وظیفه‌ای که دارم یکی از اولویت‌های خود را پرداخت بدهی‌های قبلی باشگاه می‌دانم. این مسئله در دستور کار مدیرعامل قرار دارد و به تدریج با پرداخت بدهی‌های قبلی، مطالبات گذشته کاهش خواهد یافت.
 
خبر خوب دیگری که باید بگویم این است که روز گذشته اینجانب همراه با رئیس هیئت مدیره و ذی حساب باشگاه استقلال جلسه ای با رئیس سازمان امور مالیاتی کشور برگزار کردیم. در این جلسه مقرر شد در صورت پرداخت اصل مالیات باشگاه استقلال تمامی جرایم باشگاه بخشیده شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به جدایی گودرزی از وزارت ورزش و جوانان و معرفی سلطانی‌فر به عنوان وزیر پیشنهادی دولت برای این وزراتخانه گفت: گودرزی در دوران فعالیت خود سالم کار کرد و روی این موضوع حساس بود و تاکید ویژه‌ای داشت. به عنوان مثال ایشان از مسافرت‌های تشریفاتی و بیهوده پرهیز می‌کرد.
 
ضمن اینکه علاوه بر مدیریت ورزش ایران از نزدیک فعالیت‌های دو باشگاه پرطرفدار استقلال و پرسپولیس را زیر نظر داشت. بر اساس تصمیمات گودرزی و حمایت‌های او،‌ تیم استقلال اوج گرفت و تیم ملی فوتسال ایران برای اولین بار در تاریخ با کسب نتایج درخشان به مقام سومی جام جهانی نائل شد و تیم ملی فوتبال ایران هم پیروزی‌های ارزشمند و شیرینی در مسابقات اخیر به دست آورده است.
 
خوشبختانه شخصی هم جانشین گودرزی می‌شود که سابقه مدیریت در ورزش را دارد. من با سلطانی فر همکاری داشتم، او یک مدیر اجرایی کار بلد و قوی و مورد اعتماد رئیس جمهور محترم است. امیدوارم مجلس محترم شورای اسلامی با رای بالا اعتماد خود به سلطانی فر را نشان دهد.

افتخاری در خصوص شرایط منصور پورحیدری پیشکسوت ارزنده باشگاه استقلال عنوان کرد: از خداوند متعال آرزوی سلامتی منصورخان را دارم. او یک پیشکسوت پر افتخار و بزرگ است. امیدوارم پورحیدری هر چه سریعتر با رها شدن از بستر بیماری به باشگاهی که ده ها سال در آن حضور داشته و خدمت رسانی و کسب افتخار کرده است، بازگردد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: