برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۸۶۱
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹
مدیر امور بین‌الملل شرکت ملی نفت ایران و همتایان مجارستانی بر گسترش همکارها در بخش نفت و انرژی تاکید کرده و خواهان اجرای پروژه‌های مشترک در فعالیت‌های بالا دستی و پائین دستی نفت شدند.
فارس: سید محسن قمصری عضو هیات مدیره و مدیر امور بین‌الملل شرکت ملی نفت ایران که به بوداپست سفر کرده است ضمن دیدار با مقامات شرکت نفت و گاز مجارستان معروف به مول در خصوص گسترش و توسعه همکار‌های نفتی بین دو کشور بحث و تبادل نظر کرد.

طرفین در این ملاقات با اشاره به ظرفیت‌های موجود بین دو کشور بر گسترش همکارها در بخش نفت و انرژی تاکید کرده و خواهان اجرای پروژه‌های مشترک در فعالیت‌های بالا دستی و پائین دستی نفت شدند.

طرف مجاری در این ملاقات با اشاره به شرایط بوجود آمده بعد از اجرای توافق هسته‌ای در صحنه بین‌الملل تاکید کرد که زمینه همکاری بین شرکت مول و شرکت ملی نفت ایران مساعد بوده و باید از آن استفاده کرد.

در این سفر دو روزه مدیر امور بین الملل شرکت نفت کشور مان ضمن بازدید از پالایشگاه نفت دونا مجارستان که در 40 کیلومتری پایتخت این کشور قرار دارد، از نزدیک با روند فعالیت‌های این پالایشگاه و محصولات تولیدی آن آشنا شد.

قمصری علاوه بر ملاقات با مسئولان شرکت نفت و گاز مجارستان با مسئولان وزارت امور خارجه و تجارت این کشور نیز به صورت جداگانه دیدار و گفت‌وگو کرد که در این دیدارها نیز بر افزایش همکاری‌های دو کشور در زمینه‌های اقتصادی، تجاری، انرژی و نفت تاکید شد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: