برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۸۴۹
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۴
با تلاش پلیس امنیت عمومی قاتل و عامل شرارت‌های سریالی در شهر مشهد دستیگر شد.
سرهنگ هادی شیر محمدی، رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، عنوان کرد: با کسب خبری مبنی بر نزاع دسته‌جمعی در تاریخ 31 تیر ماه سال گذشته بین چند نفر از  اراذل و اوباش و قتل یکی از آنان بر اثر شلیک گلوله موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از شعبه عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات میدانی تیم رسیدگی‌کننده حاکی از آن بود که هفت نفر از اراذل و اوباش سابقه دار در یکی از روستاهای حاشیه شرق مشهد پس از مشاجره لفظی با سلاح گرم با یکدیگر درگیر شدند که یکی از این افراد به نام کریم، 35 ساله با شلیگ گلوله فردی به نام علی 37 ساله که این فرد نیز مسلح به سلاح کلاش بوده را مجروح کند.

وی ادامه داد: فرد مجروح در مسیر انتقال به بیمارستان شهر فریمان توسط دو تن از دوستانش با یک دستگاه سواری سمند به علت شدت جراحات وارده فوت می‌کند.
 
شیر محمدی تصریح کرد: تیم رسیدگی‌کننده پرونده پس از یک‌سری تحقیقات گسترده میدانی سرانجام محل اختفای متهم به قتل را که دائما جابه‌جا می‌کرد، روز گذشته در محدوده بولوار طبرسی شهر مشهد شناسایی کردند.

وی بیان کرد: تیم عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی پس از هماهنگی قضایی با همکاری قضایی و تیمی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی مخفی‌گاه متهم را محاصره و در اقدامی غافلگیرانه او و هم‌دستش را دستگیر کردند.

وی خاطرنشان کرد: متهم به قتل که سابقه چندین فقره شرارت‌ و نزاع دسته‌جمعی در پرونده خود را دارد پس از بازجویی های تکمیلی با تشکیل پرونده به همراه دیگر هم‌دستش روانه دادسرا شدند.
منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: