برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۸۲۶
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲
حمید رحیمی نادی تهیه کننده تلویزیون از تغییر نام پروژه «مسکن مهر» به «خانه ما» و جزییات این مجموعه سخن گفت.
مهر: حمید رحیمی نادی درباره وضعیت تولید مجموعه «خانه ما» گفت: عنوان مجموعه «مسکن مهر» به «خانه ما» تغییر پیدا کرد و همچنین با قطعی شدن حضور سامان مقدم به عنوان کارگردان پروژه این روزها مشغول انتخاب بازیگران و عوامل پشت دوربین هستیم و تصویربرداری نیز اول آذر آغاز خواهد شد.

وی افزود: این مجموعه در ۶٠ قسمت مقابل دوربین می رود و در حال حاضر نیز خشایار الوند به عنوان سرپرست نویسندگان همراه با گروه نویسندگان نگارش فیلمنامه ١٠ قسمت اولیه پروژه را به پایان رسانده و نگارش سایر قسمت ها نیز تا دو یا سه ماه آینده به طول می انجامد.

رحیمی نادی در پایان گفت: «خانه ما» به سفارش مرکز امور نمایشی سیما تولید می شود و به زودی شبکه پخش کننده آن نیز اعلام می شود.

این مجموعه که قرار است نوروز ۹۶ روی آنتن رود داستان چهار خانواده را روایت می کند که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این چهار خانواده هیچ آشنایی با یکدیگر ندارند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می شوند که با هم زندگی کنند.

عوامل اصلی این پروژه عبارتند از کارگردان: سامان مقدم، تهیه کننده: حمید رحیمی نادی، سرپرست نویسندگان: خشایار الوند، مدیر تولید و جانشین تهیه کننده: شهرام دانشپور و مشاور رسانه ای: امین اعتمادی.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: