برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۷۷۲
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۵
نایب رییس شورای شهر تهران:
نایب رئیس شورای شهر تهران در رابطه با حاشیه های اخیر پارلمان شهری تهران گفت: فضای کنونی شورای شهر پایتخت فضای آلوده ای شده است که هر نوع اقدامی برای اصلاحش منتج به برداشت های غلط و سوء بعدی می شود.
هشت صبح: مرتضی طلایی با بیان اینکه شرایط کنونی به سمتی می رود که مصوبات در برخی مواقع در سایه این رفتارها قرار می گیرند، تصریح کرد: به نظر می رسد که تنها باید مدارا کنیم تا مدیریت شهری بتواند از این شرایط عبور کند.

 
وی با تاکید بر اینکه هرگونه اقدامی برای اصلاح شرایط کنونی منجر به برداشت های سوء می شود، خاطرنشان کرد: به شخصه معتقدم عکس العمل نشان دادن به این شرایط منجر به تشدید فضا می شود.

 
طلایی ادامه داد: در شرایط کنونی کسانی که دل در گرو انقلاب دارند، از ولایت تبعیت می کنند، منافع ملی و امنیت ملی برایشان مهم است و دغدغه نخست شان مردم است، باید در برابر این فضاسازی های مسموم با متانت و صبوری برخورد کنند و از کنار قضایا به آرامی عبور کنند.

 
نایب رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: عبور با متانت از کنار این فضاسازی های مسموم سبب می شود که افراد مختلف و به ویژه نمایندگان مردم تهران در شورای شهر اجازه دامن زدن به این قضایا را ندهند و فضای آلوده را تشدید نکنند.


منبع: شهرنوشت
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: