برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۷۶۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷
آقايان عباسى و زيباکلام،اين نامه شايد در طبقه بندى هاى مرسوم نگارش، سرگشاده محسوب شود ولي بنده مختصر نکاتى را که به عنوان يک دانشجو برايم دغدغه است،سر بسته خدمت شما عرض خواهم کرد...
در ذیل نامه یک دانشجو به آقایان عباسی و زیباکلام را می خوانید:

سلام عليکم


آقايان عباسى و زيباکلام،اين نامه شايد در طبقه بندى هاى مرسوم نگارش، سرگشاده محسوب شود ولي بنده مختصر نکاتى را که به عنوان يک دانشجو برايم دغدغه است،سر بسته خدمت شما عرض خواهم کرد. انديشمندان حتما مستحضر هستيد که يکى از سناريوهاى موثر  رسانه اي، پروژه" قهرمان سازى" است. اين پروژه، با مظلوم نمايى و برجسته سازى افراد در زمينه خبرى انجام ميگيرد،که حتما شما بيش از بنده بر اين امر واقف بوده و هستيد.

اما همين "قهرمان سازى" در صورتى با قوت بيشترى در جامعه نفوذ  ميکند که بتواند افرادي از جريان مخالف(چه فکري و چه سياسى) را با خود همراه سازد، که البته اين اتفاق براى قهرمان سازي اتفاقي بسيار خوشايند و مطلوب است. اما بعد از بيان اين مقدمه،سوال اساسى از شما بزرگواران اين است که آيا شما همين کار را براى جريان ليبرال در رابطه با حمايت از مديرمسئول سايت معماري نيوز انجام نداده ايد؟

آقايان از آن جايى که هر دو بزرگوار، در قشر دانشجو و در فضاى دانشگاه تاثيرگذار هستيد، سوالاتى مهم در ذهنم، مدام در حال جولان است که اميدوارم پاسخ موجه شما را در پي داشته باشد. اساتيد محترم، آيا ميدانيد حمايت حضراتى امثال شما از  ياشار سلطاني، نه تنها قشر دانشجو بلکه خيلى از مردم را دچار تزلزل ميکند؟ آيا قبل از انجام اين کار،تبعات اين تشويق و حمايت تمام قد را هم در نظر گرفته و بررسي کرده بوديد؟

آيا نميدانيد در اين زمينه همراه و همگام شده ايد با رسانه هاى بيگانه؟ اصلا به نظر شما چطور بايد اين قضيه را تحليل کرد که يک حرف کاملا يکسان، از دو جريان با رويکردى کاملا متفاوت شنيده ميشود، يکى جريان انقلابى و ديگرى نقطه اي درست مقابل انقلاب و نظام؟!

هر دو ميگويند ياشار را آزاد کنيد. هر دو ميگويند او اسطوره است.و در اين ميان بسيار جالب است که سایت‌ها ورسانه های انقلابى و ضدانقلاب به یک اندازه این موضوع را پیگیری می‌کنند.

آقايان عباسى و زيباکلام، آيا نميدانستيد که یاشار سلطانی کسی است که اسناد و سوالات محرمانه سازمان بازرسی کل کشور درباره املاک را که مخدوش و تایید نشده بود، علیه شهرداری منتشر کرد و هم اکنون اتهامات امنيتى را بايد پاسخگو باشد؟! آيا نميدانيد که امثال ايشان با اين کنش هاى رسانه اى تنها يک واکنش اجتماعى را خواهند ديد و آن هم بي اعتماد کردن مردم به نظام است؟!

آيا نسبت به پشت پرده ناشي از سياسى کارى در رابطه با پخش کردن اخبار محرمانه از سوى اين سايت، آگاه هستيد؟  آیا به نظر شما تیم رسانه ای جریان لیبرال در کشور، گمان می کند با این حاشیه سازی ها و شایعه پراکنی ها می تواند فاجعه ننگین حقوق های نجومی مدیران رده بالای دولتی را در ذهن مردم گم کند؟! می تواند از زیر بار توقعات و مطالبات بجا و بحق مردم از تعطیلی هسته ای و برجام پرسر و صدا، فرار کند؟ می تواند حضور جاسوس کارکشته در تیم مذاکره کننده هسته ای را پنهان کند؟ می تواند ذخیره های میلیونی بگیر نظام را که بر بیت المال مردم چنبره زده اند، تطهیر کند؟!

وچندين و چند سوال اينچنينى ديگر.

اما در آخر اميدوارم که شما اساتيد انقلابي، هرگز در زمين ضد انقلاب بازي نکرده باشيد. چرا که بزرگترين هدف دشمن، بى اعتماد کردن مردم به نظام است. و حمايت از شخصى که اين بي اعتمادى را کليد زده است، شايد ناخواسته در همان راستا قرار بگيرد.

 ياحق
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: