برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۷۵۱
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۳
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری از مرگ 2 نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در شهرستان بروجن خبر داد
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری از مرگ 2 نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در شهرستان بروجن خبر داد.
 
محسن ابراهیمی به خبرنگار افزود: این حادثه ساعت 11 روز جمعه در تماس تلفنی با مرکز پیام اورژانس 115 شهرستان بروجن مبنی بر هوشیار نبودن دو مرد حدود 45 ساله داخل چادر در مکان زیارتی امامزاده «حمزه علی» این شهرستان رخ داد.
 
وی ادامه داد: تکنسین های پایگاه جاده ای اورژانس 115 بلداجی بلافاصله به همراه 2 تکنسین فوریت های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند و پس از بررسی علائم حیاتی آنان مشخص شد که چند ساعت از مرگ آنها گذشته است.

ابراهیمی گفت: بر اساس اعلام تکنسین های اورژانس، احتمال مرگ فوتی ها استفاده از کپسول گاز مسافرتی (پیک نیک ) برای گرمایش چادر و مسمومیت با گاز مونوکسید کربن است.

وی به هموطنان توصیه کرد: با توجه به آغاز فصل سرما از سوزاندن ذغال چوب و استفاده از کپسول گاز پیک نیک در داخل خانه، گاراژ، چادر و کانکس برای ایجاد گرما خودداری کنند و وسایل بدون دودکش را در فضاهای بسته استفاده نکنند.

به گزارش ایرنا، شهرستان بروجن در 60 کیلومتری شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد و امامزاده حمزه علی در این شهرستان در ایام سال مورد استقبال گردشگران از اقصی نقاط کشور است.
منبع: ایرنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها