برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۷۴۴
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۲
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی می گوید، ترمیم کابینه از سوی رییس جمهوری نشانه این است که رییس جمهوری به خواست و مطالبات مردم اهمیت می دهد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی می گوید، ترمیم کابینه از سوی رییس جمهوری نشانه این است که رییس جمهوری به خواست و مطالبات مردم اهمیت می دهد.
 
فاطمه ذوالقدر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ضمن تشکر از فعالیت های آقایان فانی، جنتی و گودرزی وزیران پیشین آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، ورزش و جوانان در دولت یازدهم در سه سال گذشته، افزود: با توجه به مطالبات مردم و ضرورت چالاک شدن کابینه دولت، رییس جمهوری که خود و دولتشان برامده از رای ملت هستند تشخیص دادند این ترمیم کابینه انجام شود.

وی افزود: در این راستا مجلس شورای اسلامی و به ویژه فراکسیون امید در پی تحقق خواست مردم از اقدام دولت استقبال کردند.

ذوالقدر ابرازامیدواری کرد با این اقدام شاهد چالاکی و تحرک بیشتر در دولت باشیم و به طور یقین این سه نفر در سنگرهای دیگر در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خواهند بود.

نماینده مردم تهران ترمیم کابینه را یکی از دغدغه های اصلی نمایندگان مجلس دهم عنوان کرد و گفت: ما از ابتدای مجلس دهم خواستار ترمیم بودیم و از این اقدام رییس جمهوری تشکر می کنیم.

ذوالقدر اظهار امیدواری کرد با حضور وزیران جدید به بسیاری از مطالبات بخش های مختلف پاسخ داده شود.

به گزارش ایرنا، رییس جمهوری ضمن پذیرش استعفای سه وزیر یادشده با هدف ترمیم کابینه ، روز چهارشنبه 28 مهرماه در احکام جداگانه ای سرپرست های سه وزارتخانه آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان را منصوب کرد.

براساس این احکام سیدمحمد بطحایی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش، سید عباس صالحی به عنوان سرپرست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سید نصرالله سجادی به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان منصوب شدند.
منبع: ایرنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: