برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۷۲۵
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۸
وقتی اخلاق در سیاست گم می شود
اخلاق مداری در دین اسلام از ارزش های اساسی دین است. پیامبر اكرم (ص) ماموریت اصلی خود را ترویج اخلاق حسنه و كرامات اخلاقی بین امت مسلمان معرفی كرده است. در واقع می توان گفت حلقه مفقوده جامعه امروز ما اخلاق است که در سایست گم شده است.
سرویس سیاسی ۸ صبح: اخلاق مداری در دین اسلام از ارزش های اساسی دین است. پیامبر اكرم (ص) ماموریت اصلی خود را ترویج اخلاق حسنه و كرامات اخلاقی بین امت مسلمان معرفی كرده است.  در واقع می توان گفت حلقه مفقوده جامعه امروز ما اخلاق است که در سایست گم شده است.

در طی سال های اخیر بارها و بارها دیده شده تلاش می شود چهره های مردمی با شایعه سازی و دروغ مخدوش شود و متاسفانه بسیاری از رسانه ها نیز با جریان های سیاسی در انتشار اخبار دروغ و شایعات تایید نشده همگام می شوند.

 مصداق بارز این ماجرا اتفاقای سات که در جریان بازدید سردار طلایی از خیابان ولیعصر تهران افتاد و عکسی که نایب رییس شورای شهر تهران را دوشا دوش مردم و دکنار مردم نشان می دهد ، به عکسی برای تخریب او بدل شد.

ماجرا از این قرار بود که چند رسانه مغرض از مرد قوی هیکلی که در تصویر کنار طلایی است به عنوان بادیگارد او یاد کردند تا نشان دهند این چهره مردمی محافظ شخصی دارد و این در حالی سات که این مساله بالافاصله توسط سردار طلایی تکذیب شد تا پایانی بر این نوع دروغ پردازی ها باشد.

او در اینستاگرامش نوشت:

سلام ؛
آرزو دارم عزاداري هاي همه شما در اين ماه عزيز مورد قبول حضرت #اباعبدالله_الحسين (ع) قرار گرفته باشد .

لازم ديدم نكته اي كوچك را براي استحضار #هموطنان عزيزم ياداور شوم .

در پي بازديد روز گذشته بنده و برخي اعضاي محترم #شوراي_اسلامي_شهر از محدوده خيابان #وليعصر (عج) تصاويري در #خبرگزاري_ايسنا منتشر شد .

در يكي از عكسهاي منتشر شده فرد قوي هيكلي در كنار بنده در حال حركت است كه متاسفانه برخي #سايت ها ، #كانال_هاي_تلگرامي و صفحات #اينستاگرام با استفاده از اين عكس در اقدامي هماهنگ ، با هدف تخريب و با بي اخلاقيِ محض اين شهروند محترم را به عنوان محافظ !!!! يا باديگارد !!!!! اينجانب معرفي كرده اند . دروغي كه انقدر شاخدار است كه حتي زود باور ترين افراد هم آنرا به سختي باور مي كنند و با كمال تاسف دروغپردازان حتي از اينكه اين شهروند را هم در معرض اين موضوعات نادرست قرار دهند ابايي ندارند .
براي استحضار همه مردم شريف لازم مي دانم عرض كنم بنده بيش از سى سال است كه سرباز اين خاك و ديار بوده ، و از اين پس هم  خواهم بود .

در اين سالها چه در ايام #دفاع_مقدس و چه در دوران خدمت مقدس در #نيروى_انتظامى و فرماندهي #پليس و چه اكنون ، هيچ گاه از نور آفتاب ، هم قدم شدن با #مردم و حضور در ميان همه ى اقشار جامعه ، خود را محروم نكرده ام .

مردم #تهران به خوبي بخاطر دارند كه در كوران حوادث و بحران هاي مختلف ، گروگانگيري ها و ... باور يقيني ام حضور در ميان مردم و از بين بردن فاصله ها بوده است . هميشه باور داشته ام امن ترين نقطه زمين جايي است كه مردم با قلبهايشان در آن حاضرند و مسوولي سعادتمند است كه غرق در درياي احساسات و علايق مردم باشد . افتخار بنده اين است كه روزانه بارها در جاي جاي اين شهر با مردم عكس يادگاري مي گيرم و اين موضوع مايه مباهات من است .
در تمامى سالهاي مسووليتم تلاش كرده ام از راحت طلبي و رفاه زدگي پرهيز كنم و البته معتقدم مردم بهترين قضاوت كنندگانِ مسوولان در اين زمينه ها هستند .

لازم ميدانم عرض كنممرتضى طلايى ،از در آغوش گرفتن مردم و در كنار آنها بودن لذت ميبرد و از خداوند متعال ميخواهم كسانى كه اين #شايعات و دروغهاي بي بنيان و بى اساس را با قصد تخريب اين حقير به منظور بهره برداريهاى سياسى انجام ميدهند به راه راست هدايت كند.
والسلام
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: