برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۷۲۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۱
قائم مقام مدیر اجرایی ستاد سرشماری نفوس و مسکن استان کرمانشاه از تمدید ثبت‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن تا ساعت 24 روز جمعه خبر داد و گفت: سرشماری حضوری نفوس و مسکن از صبح امروز به مدت یک‌ماه در استان کرمانشاه آغاز شد.

خبرگزاری فارس: مژگان نمکیان اظهار داشت: به منظور کاهش هزینه  سرشماری نفوس و مسکن برای نخستین بار امسال به دو روش اینترنتی و حضوری در کشور و استان آغاز شد.
 

وی با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام در سایت سرشماری نفوس و مسکن از سه مهرماه تا 24 مهرماه بود، تصریح کرد: به دلیل استقبال مردم، مرکز آمار ایران مهلت ثبت‌نام را تا ساعت 24 مورخ 30 مهرماه تمدید کرده است.
 

قائم مقام مدیر اجرایی ستاد سرشماری نفوس و مسکن استان کرمانشاه از آغاز مرحله دوم ثبت حضوری اطلاعات نفوس و مسکن خبر داد و گفت: سرشماری حضوری نفوس و مسکن از صبح امروز به مدت یک‌ماه همزمان با سراسر کشور در استان آغاز شد.
 

این مسؤول با بیان اینکه در استان کرمانشاه 900 نفر کار ثبت اطلاعات آماری نفوس و مسکن را در مرحله دوم انجام می‌دهند، ادامه داد: ماموران سرشماری توسط مدرسانی که در مرکز آمار قبلا مورد تایید قرار گرفته‌اند، آموزش‌های لازم را دید‌ه‌اند و از امروز به درب منازل اقشار جامعه در کرمانشاه برای ثبت‌ اطلاعات مراجعه می‌کنند.
 

قائم مقام مدیر اجرایی ستاد سرشماری نفوس و مسکن استان کرمانشاه افزود: ماموران سرشماری ملبس به جلیقه‌ای به رنگ طوسی با آرم سرشماری در پشت آن و کارت شناسایی در سمت چپ روی جلیقه خود هستند و با استفاده از تبلت به جمع‌آوری اطلاعات می‌پردازند‌.
 

وی ادامه داد: همه خانوارهایی که در سایت سرشماری نفوس مسکن ثبت اطلاعات انجام دادند کد آماری 12 رقمی را دریافت کرد‌ه‌اند.
 

نمکیان با بیان اینکه ماموران سرشماری باید نهایت دقت را در ثبت و مقایسه کد آماری به صورت فنی و تخصصی داشته باشند، گفت: خانوار‌های که به روش اینترنتی ثبت‌نام کرده‌اند کد رهگیری را به ماموران تحویل دهند.

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: