برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۷۲۲
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۵
حواشی انتشار تصویر یک فرد قوی هیکل در کنار سردار طلایی
سردار مرتضی طلایی ضمن تکذیب داشتن هرگونه محافظ یا بادیگارد گفت اقدام برخی رسانه ها در باز نشر یک تصویر تخریب افکار عمومی است.
به گزارش هشت صبح، عکسی در رسانه های منتشر شد که در کنار سردار طلایی فردی قوی هیکل ایستاده بود برخی رسانه ها با انتشار این عکس و در راستای تخریب افکار عمومی علیه نایب رئیس شورای شهر تهران اقدام به انتشار این تصاویر و نسبت دادن محافظ به آن شخص کردند که مرتضی طلایی ضمن تکذیب این موضوع گفت: به هیچ عنوان در تمام مدت خدمتش محافظ نداشته و از ارتباط مستقیم با مردم لذت می برد وی در کانال شخصی اش نوشت:

سلام ؛
آرزو دارم عزاداري هاي همه شما در اين ماه عزيز مورد قبول حضرت اباعبدالله الحسين (ع) قرار گرفته باشد .

لازم ديدم نكته اي كوچك را براي استحضار هموطنان عزيزم ياداور شوم .

در پي بازديد روز گذشته بنده و برخي اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر از محدوده خيابان وليعصر (عج) تصاويري در خبرگزاري ايسنا منتشر شد .

در يكي از عكسهاي منتشر شده فرد قوي هيكلي در كنار بنده در حال حركت است كه متاسفانه برخي سايت ها ، كانال هاي تلگرامي و صفحات اينستاگرام با استفاده از اين عكس در اقدامي هماهنگ ، با هدف تخريب و با بي اخلاقي محض اين شهروند محترم را به عنوان محافظ !!!! يا باديگارد !!!!! اينجانب معرفي كرده اند. دروغي كه انقدر شاخدار است كه حتي زود باور ترين افراد هم آنرا به سختي باور مي كنند و با كمال تاسف دروغپردازان حتي از اينكه اين شهروند را هم در معرض اين موضوعات نادرست قرار دهند ابايي ندارند .

براي استحضار همه مردم شريف لازم مي دانم عرض كنم بنده بيش از سى سال است كه سرباز اين خاك و ديار بوده، و از اين پس هم  خواهم بود .

در اين سالها چه در ايام دفاع مقدس و چه در دوران خدمت مقدس در نيروى انتظامى و فرماندهي پليس و چه اكنون، هيچ گاه از نور آفتاب ، هم قدم شدن با مردم و حضور در ميان همه ى اقشار جامعه ، خود را محروم نكرده ام.

مردم تهران به خوبي بخاطر دارند كه در كوران حوادث و بحران هاي مختلف، گروگانگيري ها و ... باور يقيني ام حضور در ميان مردم و از بين بردن فاصله ها بوده است. هميشه باور داشته ام امن ترين نقطه زمين جايي است كه مردم با قلبهايشان در آن حاضرند و مسوولي سعادتمند است كه غرق در درياي احساسات و علايق مردم باشد. افتخار بنده اين است كه روزانه بارها در جاي جاي اين شهر با مردم عكس يادگاري مي گيرم و اين موضوع مايه مباهات من است. در تمامى سالهاي مسووليتم تلاش كرده ام از راحت طلبي و رفاه زدگي پرهيز كنم و البته معتقدم مردم بهترين قضاوت كنندگان مسوولان در اين زمينه ها هستند. لازم ميدانم عرض كنم مرتضى طلايى، از در آغوش گرفتن مردم و در كنار آنها بودن لذت ميبرد و از خداوند متعال ميخواهم كسانى كه اين شايعات و دروغهاي بي بنيان و بى اساس را با قصد تخريب اين حقير به منظور بهره برداريهاى سياسى انجام ميدهند به راه راست هدايت كند.
والسلام
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: