برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۴۹۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۹
یک منبع مسئول در فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: توپ های بزرگ منقوش به کلمه جلاله الله که بر روی آرم یکی از 15 شرکت برجسته نرم افزار بازی دنیا مستقر در ایتالیا حک شده بود، از داخل یکی از بازارهای زاهدان جمع آوری شد.
این منبع مسئول روز چهارشنبه در جریان بازدید شماری از خبرنگاران از نمایشگاه انتظامی در ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: سازندگان این توپها به طرز ماهرانه ای کلمه الله را برروی آرم شرکت یادشده به گونه ای حکاکی کرده اند که بجای W انگلیسی کلمه الله به راحتی قابل دیدن است.
 
جمع آوری توپ های منقوش به کلمه الله در زاهدان/ دستگیری مردی که زنها را تتو می کرد
 
وی اظهار داشت: ماموران انتظامی همچنین از ابتدای سال تاکنون 80 قهوه خانه سنتی که به عرضه قلیان و برخی تخلفات دیگر مشغول بودند در سطح شهر زاهدان جمع آوری و پلمپ کردند.
وی ادامه داد: در یکی از این قهوه خانه ها که بخشی از آن به آرایشگاه مردانه اختصاص داشت یک مرد برای خانم ها تتو می کرده که این فرد نیز دستگیر شد.
 
وی بیان کرد: این فرد برای تتو زدن از نقوش شیطان پرستی استفاده می کرده که قهوه خانه و آرایشگاه او نیز پلمپ شد.
 
وی با اشاره به کشف کتابی با آرم گروه تروریستی داعش در زاهدان گفت: در نمایشگاهی که سال گذشته در این شهرستان برگزار شد فردی کتاب هایی را با آرم داعش به فروش می رسانده که توسط ماموران انتظامی دستگیر و کتاب های مورد نظر نیز جمع آوری شد.
 
وی با اشاره به فروش داروهای انرژی زا و تحریک کننده در زاهدان افزود: متاسفانه در برخی از مغازه های این شهرستان داروهای انرژی زا و تحریک کننده که قیمت بسیار زیادی نیز دارند به فروش می رسید.
 
وی با اشاره به اینکه هیچ نمونه ای از این داروها در داروخانه های زاهدان وجود ندارد اظهار داشت: این داروها از سطح شهر جمع آوری و افراد متخلف نیز دستگیر شدند.
 
به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه گوشه ای از فعالیتهای انجام شده پلیس آگاهی، پلیس اطلاعات و امنیت، پلیس فتا، پلیس مبارزه با موادمخدر و غیره به نمایش گذاشته شده بود.
 
تصاویر و بنرهایی از عملیات دستگیری بزرگترین سرکرده باند بین المللی قاچاق موادمخدر نیز در این نمایشگاه در معرض دید قرار گرفته است که در یکی از این تصاویر نوشته شده بود: ماموران انتظامی در جریان دستگیری این قاچاقچی بزرگ بین المللی مبلغ 15 میلیارد تومان وجه نقد به همراه سلاح و مهمات از منزل وی کشف کردند.
 
خبرنگاران رسانه های ارتباط جمعی در ادامه برنامه بازدید از چند مرکز انتظامی از مرکز مانیتورینگ این نیرو که ترافیک شهر را زیر نظر دارد، دیدن کردند.
 
گروه خبرنگاران همچنین با حضور در سالن تیراندازی فرماندهی انتظامی استان دقایقی به تمرین و مسابقه تیراندازی پرداختند که در نهایت در بخش تفنگ بادی حیدر سرایانی رئیس ایرنا مرکز سیستان و بلوچستان و در بخش کلت بادی آرشام هنرکار مسئول خبرگزاری تسنیم رتبه نخست را بدست آوردند.
منبع: ایرنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی