برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۳۰۸
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۹
نایب رئیس شورای شهر تهران:
مرتضی طلایی گفت: از رئیس سازمان هواپیمایی کشوری می خواهم که به خواست مردم احترام بگذارند و ساعت پروازها را کاهش دهند.
از رئیس سازمان هواپیمایی کشوری می خواهم برای آرامش وخواسته مردم احترام قائل شودبه گزارش هشت صبح، نایب رئیس شورای شهر تهران از وضعیت تردد هواپیماها در فرودگاه مهرآباد پس از ساعت 10 شب و معضلاتی که برای ساکنان منطقه تهرانسر ایجاد می کند انتقاد کرد و گفت: مردم این مناطق دچار عسر و حرج هستند. امروز که امکان انتقال فرودگاه مهرآباد نیست، حداقل ساعت پروازها را برای آرامش شهروندان درنظر بگیریم.

 مرتضی طلایی در تذکر پیش از دستور دویست و نود و سومین جلسه شورا با بیان مطلب فوق تاکید کرد: تا فردی به این منطقه نرود و از نزدیک مشکلات را نبیند نمی تواند عمق معضلات این منطقه را درک کند. بی شک کنترل تردد پرواز هواپیماها شدنی است و باید پروازها تنها در روز انجام شوند.
 
وی مشکل کنونی این منطقه را پرواز هواپیماهای تاخیری دانست و گفت: از رئیس سازمان هواپیمایی کشوری می خواهم که به خواست مردم احترام بگذارند و ساعت پروازها را کاهش دهند.

طلایی همچنین از دستگاه قضا و آموزش و پرورش خواست به دلیل نبود رده های سازمانی این دو نهاد در مناطق 22 و 21  تلاش کنند مراکزی از سوی دستگاه قضایی و آموزش و پرورش در رده های سازمانی در این مناطق مستقر شوند تا مردم در زمینه تردد در شهر با مشکل مواجه نشوند.

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: