برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۲۹۳
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹
احمدی‌نژاد در نامه ای به رهبر انقلاب مطرح کرد:
یکی از نزدیکان احمدی‌نژاد درباره جزئیات نامه احمدی‌نژاد گفت: آقای احمدی‌نژاد در این نامه تاکید کرد برای عمل به منویات مقام معظم رهبری برنامه‌ای برای حضور در عرصه رقابتی انتخابات سال آینده ندارد.

هشت صبح: علی اکبر جوانفکر مشاور مطبوعاتی و رسانه‌ای احمدی‌نژاد، ضمن اعلام ارسال نامه احمدی‌نژاد به مقام معظم رهبری، اظهار داشت: آقای احمدی‌نژاد اعلام کرده است در عمل به منویات مقام معظم برنامه‌ای برای حضور در عرصه رقابتی انتخابات سال آینده ندارد.

وی یادآور شد: مشروح این نامه تا دقایقی دیگر در سایت رئیس‌جمهور سابق کشورمان منتشر خواهد شد.

مرتضی تمدن استاندار تهران در دولت دهم اعلام کرده بود: احمدی‌نژاد در تبعیت از فرمایشات معظم‌له نامه‌ای خطاب به مقام عظمای ولایت ارسال می‌کند و  این نامه در آستانه انتشار است.

متن نامه احمدی‌نژاد به رهبرانقلاب به شرح زیر است:

حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)
رهبر معظم انقلاب اسلامی

سلام علیکم
همان گونه که مستحضر هستید در دیدار مورخ نهم شهریورماه سال جاری ، اینجانب برنامه های تبیین انقلاب در سراسر کشور را تشریح نمودم، پس از آن حضرت عالی توصیه فرمودید که در این دوره مصلحت نیست بنده در انتخابات شرکت نمایم و اینجانب نیز تبعیت خود را اعلام نمودم.
ضمن تشکر از بیانات مهم حضرت عالی در جلسه درس خارج فقه مورخ پنجم مهرماه جاری، به استحضار می رسانم که در عمل به منویات رهبر بزرگوار انقلاب، برنامه ای برای حضور در عرصه رقابت های انتخاباتی سال آینده ندارم.
به لطف خداوند متعال و با افتخار همواره به عنوان سرباز کوچک انقلاب و خادم مردم باقی خواهم ماند.
از خداوند منان برای حضرت عالی سلامتی و موفقیت بیشتر و برای ملت بزرگوار ایران عزت و سربلندی روزافزون ، در سایه عنایات حضرت ولی عصر (عج) مسالت دارم.

                                                                                             محمود احمدی نژاد
منبع: خبرگزاری فارس

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: