برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۲۶۷
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳
توکلی با اشاره به موضوع عدم رفع ایرادات الگوی قراردادهای جدید نفتی گفت: با توجه به عدم رفع ایرادات الگوی قراردادهای جدید نفتی، بنده به همراه آقای دهقان و ابراهیمی معاون اسبق وزیر نفت شکایتی را در رابطه با الگوی جدید قراردادهای نفتی تدوین و تقدیم دیوان عدالت اداری کردیم.
راه دانا: احمد توکلی، رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت با اشاره به موضوع عدم رفع ایرادات الگوی قراردادهای جدید نفتی گفت: با توجه به عدم رفع ایرادات الگوی قراردادهای جدید نفتی، بنده به همراه آقای دهقان نماینده طرقبه و چناران و ابراهیمی معاون اسبق وزیر نفت شکایتی را در رابطه با الگوی جدید قراردادهای نفتی تدوین و تقدیم دیوان عدالت اداری کردیم.
 
وی افزود: موضوع این شکایت درباره تعارض اخرین مصوبه دولت در خصوص الگوی قراردادهای جدید نفتی و مغایرت این الگو با قوانین جاری کشور،قانون اجرای سیاستهای کلی اصل 44 و قانون نفت است.
 
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در خصوص آخرین وضعیت این شکایت گفت: در حال حاضر این موضوع به شعبه 4 ارجاع شده و روز گذشته پیامک این شکایت برای بنده ارسال شد و هم اکنون منتظریم تا ببینیم چه تصمیمی در این رابطه اتخاذ می شود.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: