برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۶۰۸۳
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۸
شبکه تلویزیونی «شما» با پخش سرود ملی کشورمان و آیاتی از قرآن کریم فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.
شبکه تلویزیونی «شما» با شعار «شبکه شما، شبکه مردم ایران» با رویکرد اجتماعی و فرهنگی و توجه ویژه به موضوعاتی همچون گردشگری، اقوام، آداب و رسوم ایرانیان، موسیقی و توانمندی‌های استانی آغاز کرد.

استارت این شبکه تلویزیونی از استودیوی 12 اسفند و با حضور علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما، علی دارابی معاون امور استان‌ها و مهدی قاسمی مدیر شبکه زده شد.

شبکه «شما» برنامه‌های خود را با پخش سرود ملی کشورمان و آیاتی از قرآن کریم و همچنین ارتباط زنده با مشهد مقدس و حرم امام رضا(ع) آغاز کرد.

برنامه‌های مختلف ترکیبی ویژه روز عید غدیر خم، فیلم‌های سینمایی، برنامه‌های کودک و نوجوان و انیمیشن، پخش فوتبال‌های استانی لیگ برتر و ویژه برنامه ورزشی، از جمله تدارکات شبکه شما برای روز افتتاح خود خواهد بود.

مدیریت شبکه تلویزیونی«شما» بر عهده «مهدی قاسمی» است و این شبکه زیر مجموعه معاونت امور استان‌های سازمان صداوسیما فعالیت می‌کند.

در همین رابطه مهدی قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: برنامه‌های این شبکه سراسری است و به تمام استان‌های کشور می‌پردازد. در حقیقت این شبکه تلاش دارد از تهران خارج شود و از پتانسیل برنامه‌سازان مراکز استان‌ها بهره ببرد.

وی افزود: ما در طول روز چندین ارتباط زنده با مرکاز مختلف استانی خواهیم داشت و قطعا از تولیدات فاخر شبکه‌ها نیز بهره‌برداری خواهیم کرد. توجه به آئین و رسوم هر استان نیز از جمله برنامه‌های دیگر شبکه شما خواهد بود و همچنین پخش لیگ برتر مسابقات استانی نیز در دستور کار ما قرار دارد.

قاسمی همچنین از طراحی و پخش برنامه جدید با نام «رادیو شب» در شبکه شما خبر داد و گفت: سازندگان برنامه رادیو هفت این بار با برنامه‌ای جدید به شبکه شما می‌آیند و موضوع برنامه نیز پرداختن به موسیقی‌های محلی است. همچنین در این برنامه ما گفت‌وگو با چهره‌های سرشناس هر استان را هم در دستور کار داریم
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: