برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۵۸۶۷
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۴
مربی تراکتورسازی قضاوت داور مسابقه‌شان با پرسپولیس را موجب ایجاد جو منفی در ورزشگاه و ناراحتی تماشاگران تبریزی می‌داند.
ورزش سه: رحمان رضایی در مورد تساوی تراکتورسازی و پرسپولیس گفت: جدا از مباحث حاشیه‌ای، مسابقه خوبی بود و تراکتور نمایش قابل قبولی داشت؛ ممکن بود هر اتفاقی برای هر دو تیم بیافتد اما بالاخره مساوی شد؛ واقعا استحقاق رسیدن به 3 امتیاز را داشتیم ولی متاسفانه این اتفاق نیافتد.

او ادامه داد: هر کسی بازی را می‌دید متوجه می‌شد تراکتورسازی خوب بازی کرد ولی در فوتبال شانس هم دخیل است و بعضی مواقع تیمی با کمترین حمله بازی را می‌برد و برخی مواقع با ایجاد فرصت زیاد به پیروزی نمی‌رسد و از موقعیت‌ها به درستی استفاده نمی‌کند.

مربی تراکتورسازی در خصوص حواشی دیدار با پرسپولیس اظهار کرد: فکر می‌کنم داور جو بازی را متشنج کرد و فضای مسابقه را به سمت و سوی دیگری برد؛ از نزدیک این دیدار را می‌دیدم و واقعا بازی فضای خوبی داشت ولی آرامش تماشاگران با سوت‌های زده شده برهم خورد و به طرفی که نباید می‌رفت، رفت؛ بیشتر حواشی بخاطر همین مسئله بود چون داور می‌توانست بهتر قضاوت کند؛ نمی‌گویم به نفع ما می‌گرفت یا مغرضانه داوری می‌کرد ولی اگر صحنه‌هایی که می‌دید را به درستی سوت می‌زد جو بعد از بازی آنطور نمی‌شد و تماشاگران ناراحت نمی‌شدند.

رضایی ابراز کرد: داور موجب شد تماشاگران با عصبانیت ورزشگاه را ترک کنند؛ اگر واقعیت بازی را سوت می‌زد و منصافه داوری می‌کرد هواداران ما هم آرامش بیشتری داشتند؛ مشکل این دیدار از دقیقه 60 به بعد و آن سوت‌ها شروع شد که جو را منفی کرد؛ تقریبا بیشتر تماشاگران از این قضیه ناراحت بودند چون معتقد هستند یک، دو یا سه بار اشتباه می‌شود؛ متاسفانه بازی‌ای که باید به نفع ما تمام می‌شد با قضاوت ناعادلانه و آن اتفاقات مساوی به اتمام رسید.

او با اشاره به دیدار روز پنج‌شنبه تراکتورسازی مقابل ذوب‌آهن گفت: بازی سختی داریم و این مسابقه برای تراکتورسازی بسیار حساس است چون ما روی 3 امتیاز دیدار با پرسپولیس حساب کرده بودیم که با آن قضایا به یک امتیاز تبدیل شد؛ با توجه به شرایط جدول نیاز جدی به پیروزی برابر ذوب‌آهن داریم و می‌خواهیم به آن برسیم؛ ذوب در خانه خود کار می‌کند و تیم خوبی است و مطمئنا کار سختی داریم.

مربی تراکتورسازی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شرایط نامطلوب ذوب‌آهن به سود آنها نخواهد بود، می‌گوید: فکر می‌کنم نمی‌شود روی این قضیه حساب کرد چون هر تیم در ورزشگاه خودی برای پیروزی تلاش می‌کند ولی ما هم تمام سعی‌مان درک این مسئله است؛ درست است ذوب از شرایط آرمانی فاصله دارد ولی هیچ بازی‌ای برای تراکتور راحت نیست چون همه تیم‌ها می‌خواهند بهترین نمایش را برابر ما داشته باشند و اوضاع تیمی‌شان را به ما نشان دهند که این کار را سخت می‌کند.
 
مدافع سابق تیم ملی ایران و پرسپولیس در مورد دربی پایتخت اظهار کرد: پرسپولیس از هر جهت تیم برتری است چون تا به این هفته از لیگ از نظر انگیزه، کار تیمی، نتایج و ... این را نشان داده است؛ تا به امروز همه چیز به سود پرسپولیس و در طرف مقابل به ضرر استقلال بوده است؛ سبک بازی، وضعیت جدول، نتایج و به ویژه مسائل روحی روانی پرسپولیس بهتر از استقلال است؛ البته باید اشاره کرد دربی فارغ از این مباحث بوده و حساب آن از همه بازی‌ها جدا است.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: