برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۵۸۱۸
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۹
دختر 17 ساله روستای صرخه صالح داوود از توابع شهرستان شوش به علت فروکش کردن کف آشپزخانه یک واحد اقامتی در مشهد جان باخت.
فروکش کردن کف آشپزخانه در یکی از مناطق مشهد باعث شد تا دختر 19 ساله خوزستانی که اهل روستای صرخه صالح داوود است در چاه سقوط کند و به طرز دلخراشی جان دهد.

بخشدار فتح‌المبین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوش این خبر را تأیید کرد و از اعزام چند تن از اعضای شورای این بخش برای بررسی موضوع به محل حادثه خبر داد.

عضو شورای روستای صرخه‌ صالح داوود نیز در این ارتباط به خبرنگار فارس در شوش اظهار کرد: این دختر جوان به همراه خانواده خود برای زیارت به مشهد سفر کرده و در یکی از مسافرخانه‌های این شهرستان مستقر شده بود که به دلیل نشست کف آشپزخانه آن مسافرخانه در تاریخ 19 شهریورماه در چاه سقوط کرد و جان باخت.

جمال صرخه با بیان اینکه این مسافرخانه همانند بسیاری از مسافرخانه‌های منطقه طبرسی مشهد فرسوده و خطرناک هستند ادامه داد: در شهریور سال 93 نیز یک دختر و پدر دزفولی بر اثر فروکش کردن چاه این اقامتگاه جان خود را از دست داده بودند.

وی ادامه داد: این دختر جوان اهل روستای صرخه در حال شست‌و‌شو بود که ناگهان با نشست ناگهانی دهانه چاه کف آشپزخانه مواجه و در عمق 3 متری یک گودال گرفتار شد.

عضو اعزامی شورای روستای صرخه افزود: آبگرمکن و برخی از ملزومات موجود در آشپزخانه نیز به درون چاه و بر روی فرد حادثه‌دیده سقوط کرده بود.

صرخه تصریح کرد: گروه‌های امدادی در محل حادثه اقدامات لازم را انجام داده و در این زمینه تلاش بسیار کردند اما متأسفانه این دختر 17 ساله دیگر جان داده بود.

*در دسترس نبودن متهم اصلی

وی به اقدامات و پیگیری‌های قانونی در این حادثه نیز اشاره کرد و گفت: به علت نوع بافت ساختمانی در این منطقه از مشهد، رئیس میراث فرهنگی این شهرستان برای ارائه توضیحات لازم به کلانتری فراخوانده شد.

عضو شورای روستای صرخه با اشاره به اینکه صاحب این ملک فرسوده دو طبقه هنوز خود را تسلیم مراجع قانونی نداده است یادآور شد: این شخص تلفن خود را خاموش کرده و تنها اطلاعات ما از وی اسم و فامیل است؛ سرایه‌دار این ملک نیز 48 ساعت بازداشت شد.

صرخه از مسؤولان استان خوزستان و شهرستان شوش خواستار پیگیری این حادثه دلخراش به صورت جدی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، این حادثه در حالی در منطقه طبرسی- خیابان نوغان مشهد اتفاق افتاد که خوزستانی‌ها پیش از این نیز بارها مراتب نارضایتی خود را از وضعیت مسافرخانه‌های این منطقه اعلام کرده بودند.

براساس این گزارش، این واحد مسکونی دو طبقه حادثه‌ساز که باعث مرگ دلخراش این دختر جوان خوزستانی شد، با تغییر کاربری به مسافرخانه تبدیل شده بود.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: