برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۵۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۵
به علت بی احتياطی و آشنا نبودن به فنون شنا پنج نفر از جمله دو کودک 7 و 9 ساله در دريا غرق شدند و جان خود را از دست دادند
به علت بی احتياطی و آشنا نبودن به فنون شنا پنج نفر از جمله دو کودک 7 و 9 ساله در دريا غرق شدند و جان خود را از دست دادند.
 
در ساعت 35 دققه بامداد روز گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی شهرستان نور مبنی بر وقوع غرق شدگی در شهرک " هایگاشن " ماموران سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، فردی به نام "رضا- ز" 34 ساله اهل و ساکن تهران که برای شنا به خارج از طرح سالم سازی دریا رفته بود، غرق شد و جان خود را از دست داد.

در همین ارتباط در شهرستان بابلسر در ساعت 9 و 14 دقیقه صبح روز گذشته در سواحل این شهرستان، فردی به علت واژگونی جت اسکی غرق شد، همچنین در ساعت 18 و 28 دقیقه در پارکینگ دوم دو کودک به نام های" محمدرضا –ک" هفت ساله و" امیر حسین- ک" نه ساله به علت عدم آشنایی به فنون شنا غرق شدند.
 
براساس این گزارش، در شهرستان "جویبار" در ساعت 16 و 36 دقیقه  فردی 23 ساله حین شنا در آب بندان به دلیل عدم آشنایی به فنون شنا غرق شد و جان خود را از دست داد.

پلیس همواره به شهروندان و مسافران در خصوص رعایت نکات ایمنی در حین شنا در دریا هشدار می دهد ، اما برخی به علت بی احتیاطی و توجه نکردن به این هشدارها و شنا در مناطق ممنوعه، دچار سانحه شده و جان خود را از دست می دهند.

منبع:میزان
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: