برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۵۵۸۲
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۸
کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه مرحله دوم رقابت‌های جام‌حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر در فصل ۹۶-۹۵ را اعلام کرد.
سایت سازمان لیگ فوتبال ایران: کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله دوم جام حذفی را به شرح زیر اعلام کرد:
 
یکشنبه 21 شهریور 95
 
استقلال خرمشهر- شهرداری ماهشهر ساعت 17 ورزشگاه نفت‌وگاز اروندان خرمشهر
 
کشاورز مشکین‌شهر- سفیر آبیک  ساعت 16 ورزشگاه تختی مشکین‌شهر
 
پاراگ تهران- شهرداری میاندرود ساعت 16 و 30 دقیقه  ورزشگاه شهید کشوری تهران
 
استقلال آبی‌ب تهران- امیدبهارستان تهران ساعت 16 و 30 دقیقه  ورزشگاه اتکا تهران
 
شهباز نوژن‌البرز( خلخال‌دشت) – شهرداری همدان ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج
 
نماینده خراسان‌رضوی-  پیروزی گرمسار ساعت 16 ورزشگاه  تختی مشهد
 
هف سمنان- شهرباران ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه ولایت سمنان
 
شهرداری اردبیل- شهرداری تبریز ساعت 16 ورزشگاه تختی اردبیل
 
نیروی‌زمینی تهران- کیمیای فرآیند تهران ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهدای نزاجا تهران
 
شهرداری فومن- بعث کرمانشاه ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه آزادی فومن
 
شهرداری ارومیه – سردار بوکان ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
 
مهرگان‌دره‌شهر ایلام- رهپویان گیلان ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهید کولیوند دره‌شهر
 
شهیدکریمی‌جویبار- کشاورز علی‌آباد ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهدای واسوکلا‌جویبار
 
پاس همدان – نماینده استان‌ کردستان ساعت 16 ورزشگاه قدس همدن
 
شهرداری بوشهر- فولادنوین اهواز ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه بهشتی بوشهر
 
شاهین بندرعامری- ماهان شوشتر ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهیدجمادی دلوار
 
نفت‌نوین آبادان- شهرداری اراک  ساعت 18 ورزشگاه تختی آبادان
 
آلومینیوم هرمزگان- عقاب تبریز ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
 
زاگرس یاسوج- شاهین‌توسعه‌کیش ساعت 16 ورزشگاه تختی یاسوج
 
نفت‌وگاز گچساران- شهرداری کاشان  ساعت 17 ورزشگاه اختصاصی نفت گچساران
 
استقلال لطیفی لارستان- شهرداری بندرعباس ساعت 17 ورزشگاه تختی‌لار
 
دوشنبه 22 شهریور 1396
استقلال‌پدیده البرز- بادران‌نوین تهران ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج
 
اروند خرمشهر- اتحاد لردگان چهارمحال ساعت 17 ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر
 
پناه آفرین قم – امید شهرداری اراک ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه حیدریان قم
 
آینده سازان برق شیراز- آب و برق کیش ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه حاجی‌پور سعادت‌شهر
 
فولاد یاسوج- شهرداری کهنوج ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه تختی یاسوج
 
کارا شیراز- قشقایی شیراز ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه بعثت شیراز
 
نفت امیدیه – شاهین ماهشهر ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه اختصاصی نفت امیدیه
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: