برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۵۴۹۲
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی کشورمان در گفتگو با یک پایگاه خبری تحلیلی از اطلاعات ارزشمندی خبر داد که تروریست‌های بازداشت شده درباره نقش و حمایت‌های عربستان از خود فاش کردند.
تسنیم: علاء‌الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی کشورمان در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی العهد لبنان گفت: آل سعود همه امکانات در منطقه و جهان را علیه جمهوری اسلامی به‌کار بسته و در این راستا از گروه‌های تروریستی برای هدف قرار دادن ملت ایران حمایت می‌کند.

نقش عربستان در حمایت از تروریست‌ها

وی در پاسخ به سؤالی در خصوص بازداشت گروه‌های تروریستی برخوردار از حمایت‌های سرویس اطلاعاتی عربستان در ایران گفت: گروه‌های تروریستی که اخیراً بازداشت شده‌اند، اطلاعات ارزشمندی در خصوص نقش عربستان و حمایت‌های آن از خود به دستگاه‌های امنیتی ایران ارائه کرده‌اند.

دلایل ارائه تسهیلات به جنگنده‌های روسیه

بروجردی درباره مرحله جدید همکاری بین ایران و روسیه برای مبارزه با تروریسم گفت: اتاق عملیات مشترک بین جمهوری اسلامی ایران، روسیه، سوریه و عراق در بغداد و دمشق وجود دارد. اما هنگامی که ملاحظه کنیم، نیاز برای برداشتن گام‌های بزرگتر برای هدف قرار دادن تروریست‌ها است، برخی تسهیلات مانند سوخت‌گیری جنگنده‌های روسی در پایگاه نوژه همدان را ارائه می‌کنیم.

وی افزود: ما تصمیم ارائه تسهیلات به جنگنده‌های روسی را بر اساس منافع ملی و امنیت ملی و حمایت از جبهه مقاومت که امروز با تروریسم مبارزه می‌کند، اتخاذ کردیم.

فروپاشی داعش و تروریست‌ها در عراق و سوریه آغاز شده

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران درباره عملیات نظامی در حلب گفت: امروز و بعد از پنج سال و در نتیجه پایداری در مقابل سیاست‌های آمریکا، قدرت جبهه مقاومت بیشتر شده و فروپاشی داعش و تروریست‌ها در عراق و سوریه آغاز شده است.

وی درباره ائتلاف احتمالی بین ایران و روسیه و ترکیه گفت این ائتلاف در دراز مدت تأثیرگذار خواهد بود.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: