برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۵۴۳۸
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۰
اين روايت در بين دوستان ما مشهور است آقاي آشنايي چند سال پيش كه هنوز استاد دانشگاهي ساده بود از قاليباف رانتي خواسته بود و چون قاليباف به او نداده بود دشمنش شد و شمشير از رو بست. وي در جلسات خصوصي با نفرت از قاليباف ياد مي كند.
به گزارش هشت صبح، احسان تقدسی نوشت: حملات اين روزهاي رسانه هاي اصلاح طلب به شهردار تهران چند پرده دارد و اصولا نه پروژه اي رسانه اي بلكه پروژه امنيتي حساب شده اي است. اول چند خاطره عرض كنم:

١- اين روايت در بين دوستان ما مشهور است آقاي آشنايي چند سال پيش كه هنوز استاد دانشگاهي ساده بود از قاليباف رانتي خواسته بود و چون قاليباف به او نداده بود دشمنش شد و شمشير از رو بست. وي در جلسات خصوصي با نفرت از قاليباف ياد مي كند.

٢- مدير رسانه شبه اصولگرايي چند سال پيش به دفتر قاليباف نامه نوشت و از شهردار تهران خواست تا از ساختمان هاي در اختيار شهرداري واحدي را به سايت آنها بدهد. قاليباف را در اين چند سال مردي ديده ام كه بر سر بيت المال مسلمين با كسي تعارف ندارد. قاليباف به آنها از بيت المال چيزي نداد. آن سايت و مديرش از دشمنان قاليباف شدند.

٣- انتخابات رياست جمهوري سال ١٣٩٢. برخي مديران سايت ها و روزنامه هاي اصلاح طلب مثل... هرروز دهها تماس مي گرفتند تا به نوعي خود را به قاليباف نزديك كنند. قاليباف آن روزها شانس اول انتخابات بود. مديران روزنامه هاي... و... هرروز از علاقه و عشق خود به قاليباف و از كارامدي قاليباف سخن مي گفتند. همان ها امروز رسانه هايشان را به همان دوست آشنا فروخته اند.

٤- ناگفتني ها و محرمانه ها كم نيست. همينقدر بدانيد خيلي هايي كه امروز در رسانه هايشان قاليباف را متهم مي كنند و دروغ مي بافند قبل از انتشار مطالب دروغ و تهمت هاي خود پيغام مي فرستند كه پول بدهيد والا خود دانيد. مدير فلان كانال تلگرامي بارها به ... پيغام داده كه دست ما را بگيريد. خوب اگر قاليباف مثل فلان عضو اصلاح طلب شوراي شهر دست به جيب بود و از بيت المال براي خودش خرج مي كرد داستان چيز ديگري بود.

٥- قاليباف معصوم نيست و مثل هر انساني نقاط ضعف و قوتي دارد. خاتمي، هاشمي، سيدحسن خميني و دهها اصلاح طلب ديگر بارها و بارها در جلسات خصوصي خود از توان و لياقت و كارامدي قاليباف تمجيد كرده اند. عيب بزرگ قاليباف از نگاه آنها اين است كه در سخنان خود به جاي فلان تئوريسين و فلان روشنفكر و ... از سخنان امام و رهبري كد مي دهد. گناهي از اين بالاتر؟

٦- اسطوره اصلاح طلبان در شهرداري غلامحسين كرباسچي است كه در هيات دولت كنار آقاي هاشمي مي نشست و همه امكانات دولتي و غير دولتي در خدمتش بود. دولت هاي دوران شهرداري قاليباف چه از مدل احمدي نژادي اش و چه روحاني با او به مثابه رقيب انتخاباتي برخورد كردند. برويد مقايسه كنيد ببينيد در مدت مشابه كرباسچي تهران را زيباتر ساخت يا قاليباف. اصلا همه كانديداهاي اصلاح طلبان براي شهرداري را با قاليباف مقايسه كنيد. ببينيد اندازه او عرضه كار دارند؟

٧- اصلاح طلبان به مثابه فردي مي مانند كه چون توانايي رقابت با حريف را ندارد در غذاي او سم ريخته و مي كوشد او را در ميداني ديگر به در كند. طيف دشمنان قاليباف طيف بزرگي است. از آنهايي كه #قاليباف سهمي از بيت المال مسلمين به آنها نداد تا آنها كه وي را رقيبي دائمي در عرصه سياست مي دانند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی