برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۵۳۷۹
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷
بازیگر تلویزیون گفت:احساس می کنم بعضی وقت ها آن اسید فقط در زمین بالا نمی زند و برای برخی از دوستان بیرون زمین هم اسید بالا می زند.
24آنلاین: جواد هاشمی درباره تمرین تیم ستارگان اظهار داشت: تعدادی انتخاب شدند اما هنرمندان همیشه سرشان شلوغ است و من هم برای اینکه دینم را ادا کرده باشم کارم را رها کردم و آمدم فکر می کنم هنرمندانی را فردا در کنار تیم خواهیم دید. قرار است محسن تنابنده بیاید. یک روز نرفتن سر فیلمبرداری یک اکیپ را اذیت می کند. ۷، ۸ نفر از هنرمندان فردا در کنار تیم خواهند بود.
 
وی درباره کدورت ها در بازی سال گذشته گفت: مربی تیم آقای پروین است و ما هم تابع ایشان هستیم. انتخاب علی پروین یعنی انتخاب خاص برای بردن. پروین از باخت خوشش نمی آید و آن روحیه باعث می شود اول برد را در نظر بگیرد.
 
هاشمی درباره حضور  کریمی و غیبت نکونام گفت: جواد نکونام به اعتقاد من اشتباه بزرگی مرتکب شد که در این باز ی حاضر نشد. این بازی را برای هرکس دیگری می گذاشتند باید با سر می آمد و احترام می گذاشت. بایداز خودش بپرسیم چرا نیامد. از یک بازیکن بااخلاق مثل نکونام انتظار نداشتم که نیاید. ما هم تعجب کردیم. احساس می کنم بعضی وقت ها آن اسید فقط در زمین بالا نمی زند و برای برخی از دوستان بیرون زمین هم اسید بالا می زند. این احترام گذاشتن به مهمان بود. قصد ما نزدیک کردن فوتبال ایران به فوتبال معتبر لالیگا بود. ما باید به تیم مقابل احترام می گذاشتیم. حتما  نکونام برای خودش دلایلی دارد که البته من آن دلایل را نمی پسندم. من جواد هستم و ایشان هم جواد است اما دلایلش را نمی پسندم.  نکونام باید کاری کند که اسمش جاودانه بماند باید راه جاودانگی را پیدا کند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: