برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۵۳۱۹
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۵
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران پیشنهاد داد شهرداری در پروژه های عمرانی خود از مددجویان کمیته امداد استفاده کند.
تسنیم: در دویست و هشتادوپنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران بعد از ارائه گزارش فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی اعضای شورا به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

اقبال شاکری ضمن تقدیر از سیستم جدید جمع آوری صدقات توسط کمیته امداد، اظهار داشت: پیشنهاد من به شهرداری این است که در پروژه‌های عمرانی به جای استفاده از کارگران خارجی از افراد مددجوی کمیته امداد استفاده کند.

فاطمه دانشور رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران نیز بعد از ارائه گزارش فتاح گفت: متأسفانه در اساسنامه و اسنادی که مربوط به کمیته امداد است و باید برمبنای آن حرکت کند حمایت از خانواده‌های بدسرپرست دیده نشده است. مردی که توان حمایت از خانواده را به هر دلیلی ندارد نمی‌تواند از حمایت‌های کمیته امداد بهره مند شود.
وی افزود: یکی دیگر از مشکلات موجود عدم حمایت کمیته امداد از خانواده‌های زندانیان است که باید نسبت به آن توجه ویژه شود.

حبیب کاشانی عضو کمیته برنامه و بودجه شورای شهر نیز در ادامه اظهارات رئیس کمیته امداد گفت: شهرداری تهران واقعا تحت فشار است اما با این حال پیشنهاد می‌شود که شهرداری کمیته امداد را در اختیار قرار دهد! اما ما از کمیته امداد خواهش می‌کنیم شما شهرداری را تحت پوشش خود قرار دهید.

اسماعیل دوستی عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران نیز تصریح کرد: خواهش بنده از کمیته امداد این است که در خصوص اطراف تهران مطالعه دقیقی داشته باشید چرا که بنده خوف آن را دارم که مسکن مهر برای کمیته امداد دردسرساز شد زیرا بسیاری از کارمندان دولت آنها را خریداری کرده و به مهاجران شهرستانی اجاره می‌دهند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها