برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۵۲۴۵
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷
شرکت های وابسته به نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بیش از 650 میلیون دلار بدهی دارند.
باشگاه خبرنگاران: بر خلاف ادعای دونالد ترامپ مبنی بر کسب موفقیت های مالی، شرکت های وی بیش از ششصد و پنجاه میلیون دلار بدهی دارند.

شبکه تلویزیونی فرانس بیست و چهار گزارش داد روزنامه نیویورک تایمز فاش کرد رقم بدهی شرکت های دونالد ترامپ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، به وام دهندگان بیش از ششصد و پنجاه میلیون دلار است.

این گزارش می افزاید پیش از این ترامپ میزان بدهی های خود را سیصد و پانزده میلیون دلار اعلام کرده بود. ترامپ بارها ادعا کرده است که ارزش دارایی هایش به بیش از ده میلیارد دلار می رسد و برای اجرای طرح های اقتصادی یا تامین منابع مالی انتخاباتی، به هیچ موسسه مالی یا بانکی وابسته نیست.

بر اساس افشاگری اخیر روزنامه نیویورک تایمز، بانک چین و موسسه گلدمن ساکس از جمله موسساتی هستند که به شرکت های ترامپ وام داده اند و در این میان بخش اصلی بدهکاری ترامپ به بانک های چینی است.

دونالد ترامپ در جریان تبلیغات انتخاباتی خود گفته بود مهارت مالی وی می تواند به او در هدایت و مدیریت آمریکا کمک کند و این کشور را همچون شرکت هایش به درستی مدیریت خواهد کرد و بار دیگر کشوری ثروتمند از آمریکا خواهد ساخت. تاکنون وی از علنی کردن اظهارنامه های مالیاتی اش خودداری کرده است.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: