برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۵۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸
رئیس کمیته بازرسی و ارزشیابی و صیانت از سلامت لیگ اعلام کرد: بازیکنان جوان و خانواده هایشان هوشیار باشند و به درخواست پرداخت پول به باشگاه ها پاسخ ندهند.
کاپ: حجت الاسلام علیرضا علیپور در گفت و گو با سایت سازمان لیگ اظهار داشت: متاسفانه شاهد هستیم که برخی افراد سود جود با سوء استفاده از اشتیاق و علاقه خانواده ها و فوتبالدوستان اقدام به کلاهبرداری می کنند. این افراد از بازیکنان مشتاق به حضور در لیگ دسته دوم و حتی لیگ دسته سوم درخواست پول می کنند.
 
وی ادامه داد: به خانواده ها و بازیکنان جوان هشدار می دهم که هوشیار باشند و اگر مسئولی از یک باشگاه در لیگ دسته دو یا سه از آنها طلب پول کرد مراتب را به اداره حراست ورزش و جوانان استان، مسئولان هیات های فوتبال شهرستان یا استان گزارش بدهند و در صورت نیاز هم به  حراست فدراسیون فوتبال  مراتب را گزارش کنند.
 
علیپور تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر یک باشگاه در لیگ دسته دوم با واگذاری امتیاز و شراکت با افراد غیرموجه که دارای حکم قضایی محرومیت از ارکان قضایی فدراسیون فوتبال و همچنین حکم قضایی دادگاه هستند مرتکب تخلفاتی شده اند که مدیران این باشگاه به کمیته نظارت، ارزشیابی و صیانت از لیگ احضار شده اند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی