برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۵۰۶۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۶
در متن وصیت‌نامه «بیژن سلطانی» آمده است که حزب کارگزاران سازندگی به من اعلام کرد به دلیل مشکلات مالی توان پرداخت حقوق مرا ندارد؛ آیا حزب به این عظمت مشکل ماهی 2 میلیون تومان دارد؟
فارس: جسد «ب س» معاون مالی و اداری حزب کارگزاران سازندگی دیروز (جمعه) در دفتر این حزب شعبه 7 تیر کشف شد.

براین اساس، طبق حکمی که غلامعباس آقا علیخانی معاون پشتیبانی حزب کارگزاران صادر کرده است، متوفی «ب.س» از تاریخ 93/7/22 به سمت مدیر مالی و اداری حزب کارگزاران سازندگی منصوب شده است.
 


پلیس جنایی پس از کشف جسد اعلام کرد که وصیت‌نامه‌ای در جیب متوفی کشف شده است که متن وصیت‌نامه به شرح زیر است:

از تاریخ 55/2/1 تا تاریخ 55/3/1 (سی سال و یک ماه) نماینده رسمی شهرداری تهران معاون مالی و اداری مناطق 9 و 2 و یک بودم که حدود 20 سال پست‌های مدیریتی داشتم.

زمان تصدی جناب آقای دکتر کرباسچی، اکثر مدیران و پرسنل صاحب‌خانه شدم ولی من به دلیل داشتن یک دستگاه آپارتمان که با وام زمان بنی‌صدر خریداری نموده بودم پس از پرداخت 10 سال اقساط مربوطه به جهت قرار گرفتن در طرح بزرگراه امام علی (ع) بر اساس فشار شهردار منطقه مجبور به توافق شدیم که از همان موقع تاکنون آواره و مستأجر شدم.
 
به دلیل حقوق اندک بازنشستگی پس از بازنشستگی حدود سه سال به صورت کارمند قراردادی خدمات اداری شهر به عنوان معاون پشتیبانی پروژه ممیزی املاک شهر تهران مشغول به کار شدم که پس از اتمام ممیزی به دلیل بازنشسته بودنم نسبت به فسخ قرارداد اقدام و متعاقب آن در شرکت تعاونی شهریار به عنوان مدیر امور سهام مشغول به کار شدم. پس از حدود دو سال با دستور مدیرعامل وقت آقای حصاری‌نژاد فسخ قرارداد و تسویه حساب گردیدم. بعد از حدود سه ماه بیکاری مجددا در یک شرکت تأمین نیروی انسانی مربوط به بانک قوامین به عنوان مدیر اداری مشغول به کار شدم که در انتهای سال به دلیل تغییر مدیرعامل مجددا تسویه حساب نهایتا پس از حدود شش ماه بیکاری که شدیدا در مضیقه مالی بودم به دلیل پرداخت اجاره سنگین و هزینه‌های زندگی با حقوق ناچیز بازنشستگی با کمک جناب آقای مهندس آقاعلیخانی از تاریخ 93/7/22 تاکنون به عنوان مدیر مالی و اداری حزب مشغول به کار شدم که خدا را شکر تا به حال زندگی به طور روال عالی می‌گذشت و شغل خاصی نداشتم تا اینکه اعلام شد به علت مشکل در پرداخت حقوق به بنده نیاز ندارند. آیا حزب به این عظمت مشکل ماهی 2 میلیون تومان را دارد؟

در صفحه تلگرام جناب‌ آقای مهندس آقاعلیخانی در خصوص مشکل نقدینگی حساب تنخواه اعلام مأیوس شدن را دارند و پیشنهاد تعطیلی دارند. اگر پرونده پرسنلی بنده در طول خدمت در شهرداری را ملاحظه نمایید: به طور کرار داوطلبانه جبهه‌های حق علیه باطل خدمت کرده و در اغلب عملیات شرکت داشتم و از مجروحین جنگ تحمیلی عملیات فتح‌المبین هستم (جانباز). قادر به تأمین هزینه‌های زندگی نمی‌باشم. با توجه به توضیحات فوق‌الذکر به دلیل مشکلات به وجود آمده مجبور به کاری که نباید انجام دهم متوسل شدم.

بیژن سلطانی 95/5/14»
 
 
 

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: